„Nevėžio“ krepšininkai antrąkart šiame sezone savo žiūrovų akivaizdoje turėjo pripažinti „Lietuvos ryto“ ekipos pranašumą. Sekmadienio Lietuvos krepšinio lygos dvikova baigėsi triuškinančia kėdainiečių nesėkme 96:52 (22:18, 20:16, 25:7, 29:11).

Dvikova tarp „Nevėžio“ ir „Lietuvos ryto“ prasidėjo vilniečių sirgalių šiukšlinančia ataka, kai į aikštę buvo paleistos popieriaus juostos.

Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai sostinės komandai sugebėjo pasipriešinti tik pusę rungtynių.
Pirmasis kėlinys prasidėjo „Nevėžio“ taškais, tačiau iniciatyvą greitai perėmė vilniečiai (4:7). Ado Juškevičiaus vedini „Lietuvos ryto“ krepšininkai sugebėjo atlaikyti „Nevėžio“ spaudimą ir kuklios persvaros nepaleido iki pat ketvirčio pabaigos – 22:18.
Antro kėlinio pradžioje didesnių pokyčių savame žaidime nepadarę kėdainiečiai vis dar buvo priversti vytis varžovus (20:24). Vaidoto Volkaus ir Ryčio Biliarto pastangomis „Nevėžis“ pavojingai priartėjo prie varžovų (24:25), tačiau šeši Kirilo Natiažkos taškai be atsako panaikino visas Kėdainių ekipos pastangas (24:31). Per likusias 3 kėlinio minutes ekipos keitėsi taškais ir į ilgąją pertrauką komandos išėjo vilniečiams pirmaujant 42:34.
Vos prasidėjus trečiajam ketvirčiui vilniečiai pradėjo spurtuoti ir auginti persvarą, kuri tolygiai augo iki pat rungtynių pabaigos. Šįkart „Lietuvos rytas“ iš Kėdainių išsivežė 44 taškų pergalę.
„Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidė 18 taškų pelnęs ir aštuonis kamuolius atkovojęs Rytis Biliartas.
„Lietuvos rytą“ į pergalę vedė 22 taškus pelnęs Gediminas Orelikas.
Po rungtynių „Nevėžio“ treneris V. Sirvydis sakė, kad jo auklėtiniai, garbingai atlaikę pusę rungtynių laiko, vėliau pavargo: „Du kėlinius sužaidėme gana neblogai, tačiau vėliau žaidėjai pavargo ir nieko padaryti nebegalėjo. Buvo klaidų, klydome ir atakuodami, ir gindamiesi, tačiau didžiausia bėda – nuovargis. Akivaizdu, kad svečiai buvo pajėgesni, o mes savo komandoje esame priversti verstis gana kukliomis pajėgomis. Ekipą paliko tik porą savaičių žaidęs Gediminas Maceina, nežinome, kaip bus su Ignu Ramašausku ir Andriumi Aleksandrovu, kurie dėl sveikatos problemų negali žaisti. Tikimės, kad situacija pagerės ir pagaliau galėsime pasidžiaugti pergale.
Kitas rungtynes savo aikštėje „Nevėžis“ žais Baltijos krepšinio lygos pirmenybėse lapkričio 11 dieną, antradienį, 18 valandą su „Tarvas“ (Estija) ekipa.