Privatumo politika

Sveiki atvykę į https://muge.eu. Suprantame, kad mūsų puslapio vartotojams privatumas yra svarbus. Ši politika reglamentuoja mūsų privatumo politiką, taikomą puslapio vartotojams, kurie apsilanko ir Lankytojams, kurie užsiregistruoja puslapyje ir pasinaudoja įvairiomis Kėdainių muges paslaugomis.

Asmens tapatumo duomenys

tai informacija, kuri identifikuoja arba gali būti naudojama identifikuoti, susisiekti arba nustatyti asmenį, kuriam ši informacija priklauso, įskaitant, bet neapsiribojant, vardą, adresą, telefono numerį, fakso numerį, el. pašto adresą, finansinius profilius. Asmens tapatumo duomenys neapima anonimiškai surinktos informacijos (t. y. be individualaus vartotojo identifikavimo) arba demografinės informacijos, nesusijusios su identifikuotu asmeniu.

Kokie asmenys duomenys yra renkami?

Mes galime rinkti pagrindinę vartotojo profilio informaciją iš visų mūsų lankytojų. Iš įgalintų klientų mes taip pat renkame šią papildomą informaciją: vardą, el. pašto adresą, telefono numerį, adresą, socialinių tinklų profilio informaciją.

Kas renka informaciją?

Be tiesioginio mūsų informacijos rinkimo, trečiųjų šalių paslaugų tiekėjai, kurie gali teikti paslaugas, tokias kaip kreditas, draudimas ir sandorių garantijos, gali rinkti šią informaciją iš mūsų lankytojų ir įgalintų klientų. Mes neturime kontrolės, kaip šios trečiosios šalys naudoja tokios informacijos, bet mes prašome jas atskleisti, kaip jos naudoja asmens duomenis, teikiamus joms iš lankytojų ir įgalintų klientų. Kai kurios iš šių trečiųjų šalių gali būti tarpininkai, veikiantys tik kaip grandinės nuorodos, ir nekaupia, nei laiko, nei naudoja jiems pateiktos informacijos.

Kaip puslapis naudoja asmeninius tapatumo duomenis?

Asmeninius tapatumo duomenis mes naudojame puslapio pritaikymui. Mes taip pat galime naudoti asmeninius tapatumo duomenis, kad susisiektume su lankytojais atsakydami į konkrečius klausimus.

Su kuo gali būti bendrinama informacija?

Asmeniniai tapatumo duomenys apie įgalintus klientus gali būti bendrinami su kitais įgalintais klientais, norinčiais įvertinti potencialius sandorius. Mes galime bendrinti apie mūsų Lankytojus suinteresuotų asmenų informaciją, įskaitant mūsų susijusias agentūras ir trečiųjų šalių tiekėjus. Taip pat siūlome galimybę atsisakyti gauti informaciją arba būti susisiekiami su mumis arba mūsų vardu veikiančia agentūra.

Kaip saugomi asmenis tapatumo duomenys?

Kėdainių mugės surinkti asmenis tapatumo duomenys saugomi saugiai ir nepasiekiami trečiems asmenims arba Kėdainių mugės darbuotojams, išskyrus naudojimui, kaip nurodyta aukščiau.

Google AdSense ir DoubleClick slapukai

Google, kaip trečioji šalis, naudoja slapukus, kad teiktų reklamas mūsų puslapyje.

Slapukai

Slapukas yra informacija, kurią svetainė saugo lankytojo kompiuteryje, o lankytojo naršyklė teikia svetainei kiekvieną kartą, kai lankytojas sugrįžta.

Mes naudojame „slapukus“ kaip informacijos rinkimo būdą. Jūs galite nurodyti savo naršyklei neteikti visų slapukų arba parodyti pranešimą, kai siunčiamas slapukas. Tačiau neteikiant slapukų, gali būti, kad negalėsite naudotis kai kuriais mūsų puslapio skyriais.

Ar puslapyje naudojami slapukai?

Slapukai naudojami įvairiais tikslais. Mes naudojame slapukus, kad gautume informaciją apie mūsų lankytojų pageidavimus ir paslaugas, kurias jie pasirenka. Mes taip pat naudojame slapukus saugumo tikslais, norėdami apsaugoti mūsų registruotus klientus. Lankytojai, kurie nenori, kad būtų įrašomi slapukai į jų kompiuterį, turėtų nustatyti savo naršyklę atmesti slapukus prieš naudodami https://muge.eu, su trūkumu, kad be slapukų pagalbos kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti tinkamai.

Mūsų paslaugų tiekėjų naudojami slapukai

Mūsų paslaugų tiekėjai naudoja slapukus, ir šie slapukai gali būti saugomi jūsų kompiuteryje, kai apsilankote mūsų svetainėje. Daugiau informacijos apie tai, kurie slapukai yra naudojami, galite rasti mūsų slapukų informacijos puslapyje.

Kaip Kėdainių mugė naudoja prisijungimo informaciją?

Kėdainių mugė naudoja prisijungimo informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, IP adresus, paslaugų tiekėjus ir naršyklės tipus, naršyklės versiją, apsilankytus puslapius, apsilankymo datą ir laiką, kad analizuotų tendencijas, tvarkytų puslapį, stebėtų vartotojo judėjimą ir naudojimąsi ir surinktų plačią demografinę informaciją.

Kokie partneriai ar paslaugų tiekėjai turi prieigą prie asmeniškai tapatumo duomenų iš Lankytojų ir/arba Įgalintų Klientų Puslapyje?

Kėdainių mugė sudarė ir ir toliau sudarys partnerystes bei kitas sąjungas su kiekvienu paslaugų tiekėju. Tokios įmonės gali turėti prieigą prie tam tikrų asmeninio tapatumo duomenų, reikalingų įgalintiems klientams vertinti paslaugų teikimo teisę. Mūsų privatumo politika nepriima šios informacijos rinkimo ar naudojimo.

Kaip Puslapis saugo asmenis tapatumo duomenis?

ankytojų ir Įgalintų Klientų asmeniškai tapatumo duomenys prieinami tik ribotam skaičiui kvalifikuotų darbuotojų, kuriems suteikiamas slaptažodis gauti prieigą prie informacijos. Nors mes įgyvendiname komerciškai pagrįstus priemones palaikyti saugią svetainę, elektroninės komunikacijos ir duomenų bazės gali būti pažeidžiamos klaidoms, trukdymams ir įsilaužimams, ir mes negalime garantuoti ar užtikrinti, kad tokie įvykiai neįvyks ir mes neatsakysime lankytojams ar įgalintiems klientams už tokius įvykius.

Kaip Lankytojai gali ištaisyti netikslumus asmeniškai tapatumo duomenyse?

Lankytojai ir Įgalinti Klientai gali susisiekti su mumis ir atnaujinti asmeniškai tapatumo duomenis apie juos arba ištaisyti bet kokius netikslumus, el. paštu rašydami kedainiumuge@gmail.com.

Ar Lankytojas gali ištrinti arba deaktyvuoti Puslapyje surinktus asmenis tapatumo duomenis?

Mes teikiame lankytojams ir įgalintiems klientams mechanizmą ištrinti/deaktyvuoti asmeninius tapatumo duomenis iš puslapio duomenų bazės susisiekdami. Tačiau dėl atsarginių kopijų ir ištrinamų įrašų, gali būti, kad neįmanoma ištrinti Lankytojo įrašo informacijos. Asmuo, kuris prašo deaktyvuoti asmeninius tapatumo duomenis, turės šią informaciją veiksmingai ištrintą, ir mes neparduosime, neperduosime arba nenaudosime šios asmeninės tapatumo informacijos, susijusios su tuo asmeniu.

Jūsų teisės

Tai yra suvestinė teisių, kurias turite pagal duomenų apsaugos teisę:

  • Teisė į prieigą
  • Teisė į taisymą
  • Teisė į ištrynimą
  • Teisė apriboti apdorojimą
  • Teisė prieštarauti apdorojimui
  • Teisė į duomenų perkeliamumą
  • Teisė skųstis priežiūros institucijai
  • Teisė atšaukti sutikimą

Vaikų privatumas

Mūsų Paslauga neskiria „Vaikų“, t. y. asmenų, jaunesnių nei 18 metų, ir mes sąmoningai nerenkame asmeniškai identifikuojamos informacijos iš asmenų, jaunesnių nei 18 metų.

Jei esate tėvas arba globėjas ir žinote, kad jūsų vaikas mums pateikė Asmeninę informaciją, prašome nedelsiant susisiekti su mumis nurodytais kontaktiniais duomenimis. Jei sužinome, kad vaikai iki 18 metų pateikė asmeninę informaciją, mes nedelsiant ištrinsime šią informaciją iš savo serverių.

Teisinis atitikimas

Asmeniškai identifikuojama informacija gali būti atskleista siekiant laikytis įstatymų. Mes atskleisime Asmeniškai identifikuojamą informaciją, kad laikytumėmės teismo sprendimo arba užsakymo arba užklausos iš teisėsaugos institucijos atskleisti informaciją. Mes taip pat atskleisime asmeniškai identifikuojamą informaciją, kai tai būtina apsaugoti mūsų lankytojų ir įgalintų klientų saugumą.

Ką daryti, jei keičiasi privatumo politika?

Mes pranešime mūsų lankytojams ir įgalintiems klientams apie pakeitimus mūsų privatumo politikoje, paskelbdami tokius pakeitimus puslapyje. Tačiau jei mes keičiame privatumo politiką taip, kad tai galėtų atskleisti Asmeniškai identifikuojamą informaciją, kurią Lankytojas ar Įgalintas Klientas iki šiol yra prašęs neatskleisti, mes susisieksime su tokiu Lankytoju ar Įgalintu Klientu, kad šis galėtų užkirsti kelią tokiam atskleidimui.

Nuorodos

https://muge.eu gali turėti nuorodas į kitas svetaines. Spustelėję vieną iš šių nuorodų, jūs persikelsite į kitą svetainę. Mes patariame perskaityti šių susijusių svetainių privatumo pareiškimus, nes jų privatumo politika gali skirtis nuo mūsų.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos, prašome susisiekti su mumis el. paštu kedainiumuge@gmail.com.


Atnaujinta: Sausio 30, 2024