Trečiadienį „Kėdainių mugės” redakcija gavo skaitytojo skundą su nuotraukomis dėl neišbrendamo tako Kėdainiuose tarp Chemikų ir A. Kanapinsko gatvių. Savivaldybė ramina: bus sutvarkyta.

„Nuotraukose matosi takas. Juo vaikšto labai daug žmonių. Jis jungia Respublikos, Chemikų, Liaudies gatves su A. Kanapinsko. Tai yra mažas, neilgas takelis. Bet itin naudojamas, – rašoma skaitytojo laiške. – Svarbiausia, jog juo eina gausybė vaikų į mokyklas. Tiek „Atžalyno”, tiek „Aušros”.

Vakar (t. y. sausio 23 d., antradienį – red. past.) buvo katastrofa Tiesiog nėra, kur pastatyti kojos, kad ji neliktų šlapia.

Šiandien kai kas vežė mažiausius vaikus aplink automobiliais, nes po vakar ėjimo taku jie sėdėjo pamokose šlapi. Nejau neįmanoma sutvarkyti tokio keliuko. Kiekvienais metais žada, žada… Kaip į sieną. Visiškas neveiksnumas. Parašykit kokį tekstuka, paviešinkit, nes į žmonių prašymus nereaguoja.”

Ketvirtadienį pavakary „Kėdainių mugė” gavo Kėdainių r. savivaldybės mero patarėjos Vilijos Mockuvienės atsakymą: „Savivaldybei situacija žinoma, šiais metais planuojama šį taką sutvarkyti.”

Panašios naujienos