Į „Kėdainių mugę” kreipėsi skaitytoja dėl duobėto kelio per Angirių užtvanką. Kėdainių rajono savivaldybės teigimu minimo kelio būklė suprastėjo dėl sunkiasvorio transporto judėjimo juo, o savivaldybės tarybos narys, buvęs rajono meras, Saulius Grinkevičius mano, jog šios kelio atkarpos sutvarkymui gali prireikti ir savivaldybės lėšų.

Kreipėsi į žurnalistus

„Sveiki. Lankausi gimtuosiuose Angiriuose, kur kaskart pyktis verda važiuojant keliu palei užtvanką. Nedidelė atkarpa, bet tarsi po karo – ne tik mašinas laužo, bet yra ir nesaugu važiuoti – atitvarai keliose vietose išversti. Siunčiu video kaip įrodymą. Labai prašau paviešinti šį laišką ir video, kad atkreipti dėmesį į problemą”, – rašoma laiške redakcijai. (Laiško autoriaus pavardė redakcijai žinoma).

(Skaitytojos video)

Situacija savivaldybei žinoma

„Kėdainių mugė” kreipėsi į Kėdainių rajono savivaldybę. Mero patarėja Vilija Mockuvienė atsiuntė atsakymą:

„Šito kelio būklė labai pablogėjo, kai buvo pradėtas kelio ties Josvainiais remontas. Per Angirių užtvankos kelią eismas suintensyvėjo, jo būklę pablogino sunkiasvorio transporto padidėję srautai.

Situacija yra žinoma. Josvainių seniūnijos seniūnas pažadėjo, kai tik leis oro sąlygos, šį kelią nugreideriuoti. O vėliau bus tvirtinama kelio danga.”

Seniūnija viena nepajėgs

Buvo laikotarpis, kai už tą kelio atkarpą buvo atsakingi Angirių užtvankos nuomininkai., kurie vėliau kelią perdavė seniūnijai. Šiandien kelio atkarpai per užtvanką sutvarkyti jau reikia daugiau lėšų nei įprasto žvyrkelio priežiūrai.

Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narys, Ekonomikos ir biudžeto komiteto pirmininkas S. Grinkevičius sako manąs, jog šiai kelio atkarpai per mažai buvo skiriama dėmesio.

„Kosmetinių patvarkymų ten jau tikrai neužteks, reikės didesnių investicijų ir seniūnija vien savo jėgomis to nepadarys, – „Kėdainių mugei” sakė tarybos narys. – Prisidėti finansais teks rajono savivaldybės administracijai.”