„Girdime, kad Vilniuje gyventojams yra dalijami maišeliai maisto atliekoms rūšiuoti. Kaip rūšiuoti atliekas Kėdainiuose? Kur kreiptis dėl taros?”, – „Kėdainių mugė” gavo gyventojų paklausimą.

Į aktualų kėdainiečiams klausimą atsakė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vedėjas Egidijus Grigaitis:

„Kėdainių rajono savivaldybėje maisto ir virtuvės atliekos bus pradėtos rinkti šių metų rugsėjo mėnesio pabaigoje. Šiuo metu yra paskelbtas konkursas maisto ir virtuvės atliekų vežėjui parinkti.

Iš individualių namų (Kėdainių mieste) maisto ir virtuvės atliekos atskirai nebus surenkamos, gyventojai bus  aprūpinti kompostavimo konteineriais. Informacija kur ir kaip bus galima pasiimti kompostavimo konteinerį skelbsime Kėdainių rajono savivaldybės puslapyje, savivaldybės facebook puslapyje bei vietinėje spaudoje.

Maisto ir virtuvės atliekos atskirai bus renkamos Kėdainių miesto teritorijoje iš daugiabučių namų gyventojų.

Kadangi daugiabučių namų gyventojai neturi galimybės kompostuoti, todėl šalia šių namų bus įrengti bendro naudojimo maisto ir virtuvės atliekoms surinkti skirti konteineriai.”