Nijolė Petrusevičienė (sąraše Nr. 23)

Į Kėdainių rajono savivaldybės tarybą nusprendžiau kandidatuoti, nes matau rajone problemų, kurias, tikiu, kartu su komanda galėsime išspręsti.

Esu kėdainietė. Jau daug metų dirbu Kėdainių profesinio rengimo centre specialybės mokytoja. Kartu su mokiniais aktyviai prisidedu prie šio centro vykdomų projektų ir socialinių akcijų.

Džiaugiuosi savo mokiniais. Kadangi esu specialybės mokytoja, savo darbe stengiuosi skirti kuo daugiau laiko mokinių praktiniam ugdymui. Manau, būtent todėl yra tokių mokinių kurie iki šių dienų dirba pagal pasirinktą specialybę. Išleidau jau ne vieną ugdytinių kartą.


Vytautas Butkevičius (sąraše Nr. 24)

Į Kėdainių rajono savivaldybės Tarybą kandidatuoju, nes man rūpi rajone gyvenančių žmonių gerovė.

Manau, dirbdamas rajono Taryboje galėčiau prisidėti prie socialinių paslaugų kokybės gerinimo rajone.

Esu aktyvus visuomenininkas, VšĮ „Tik pas Vytautą“ vadovas. Kėdainiečiams, ko gero, geriausiai esu žinomas kaip Kėdainių Kalėdų senelis jau 54 sezonus.

Šiuo metu esu įkūręs viešąją įstaigą, kuri teikia pagalbą vienišiems vyresnio amžiaus žmonėms, daugiavaikėms šeimoms, aprūpina stokojančius maistu, drabužiais ar kitomis būtiniausiomis priemonėmis, taip pat pagal galimybes prisidedu remdamas ukrainiečius, gyvenančius Surviliškyje bei Krakėse.

Man rūpi gera miesto žmonių emocinė būsena, nuolat stengiuosi sukurti kėdainiečiams šventinę nuotaiką.


Lolita Staniulytė (sąraše Nr. 25)

Esu Kėdainių profesinio rengimo centro (PRC) kūno kultūros mokytoja. Aktyviai dalyvauju šio centro projektinėse veiklose. Taip pat Kėdainių sporto centre dirbu lauko teniso trenere.

Įdedu labai daug darbo, kad su mokiniais galėtume pasidžiaugti jų pasiekimais bei laimėjimais.

Manau, kad gyvenime, kaip ir sporte, maždaug 95 procentai rezultato priklauso nuo įdėto darbo, o likusią dalį lemia talentas. Iš savo patirties žinau, jog judėjimas ir sportas daro didelę įtaką žmogaus sveikatai, todėl, manau, svarbu užtikrinti fizinį aktyvumą ne tik mieste, bet visame mūsų rajone, būtent todėl nusprendžiau kandidatuoti kartu su skyriaus komanda į Kėdainių rajono savivaldybės Tarybą.


Politinė reklama. Bus apmokėta iš Liberalų sąjūdžio Politinės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 40.