Šią naktį sapnavau, jog tu mirei:
Kažkur toli, atrodo, varpas gaudė,
Visam name užgeso žiburiai,
Ir širdį juodas nerimas suspaudė.

Ir visas aš raudojimu virtau,
Ir meilės žodžiai daužėsi krūtinėj –
Lig šiol, deja, nepasakyti tau,
Dabar jie buvo žodžiai paskutiniai.

Justinas Marcinkevičius

 

Eidama 61 metus 2017 m. spalio 19 d. mirė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie SAM Kauno departamento Kėdainių skyriaus visuomenės sveikatos saugos kontrolės vyriausioji specialistė Eugenija Valaitienė. 1978 m. baigusi Vilniaus medicinos mokyklą, o vėliau – Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakultetą, visą laiką dirbo toje pačioje darbovietėje.

Eugenija Valaitienė buvo labai darbšti, kvalifikuota specialistė, visada domėjosi sveikatos mokslų naujovėmis, mokėsi įvairiuose kvalifikacijos tobulinimosi kursuose. Ji buvo be galo atsidavusi darbui ir darbo patirtimi dalijosi su kitais. Eugenija labai mylėjo gyvenimą, buvo nuoširdi, visada padėdavo ir užjausdavo. Ji buvo didelės inteligencijos ir erudicijos žmogus, turinti didelę valią ir kantrybę.

Šviesus Eugenijos Valaitienės atminimas išliks ją pažinojusių ir su ja ilgus metus dirbusiųjų atmintyje.

LIŪDI KĖDAINIŲ SKYRIAUS KOLEGOS

Velionė pašarvota laidojimo namuose „Gedulo sala“, Skongalio g.1A. Atsisveikinti su Eugenija Valaitiene galima spalio 20d., penktadienį, nuo 14 val. Spalio 21 d. 10 val. Šv. Juozapo bažnyčioje už velionę bus aukojamos Šv. Mišios, 15 val. – išlydėjimas į Kauno gatvės kapines.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.