Ekologiniu ūkininkavimu besidomintys žemdirbiai ryt, liepos 4-ąją turės progą pagilinti savo žinias ir išgirsti šios srities naujienas nemokamame renginyje „EKOAgrITech“, kurį kartu su partneriais organizuoja Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centras.

Ekologinės augalininkystės technologijų parodos-forumo „EKOAgrITech“ metu bus pristatyti naujausi žemės ūkio mokslo pasiekimai ir tvarios technologijos. Kartu su mokslininkais, konsultantais, ūkininkais, ekologiškos produkcijos gamintojais ir perdirbėjais diskutuosime aktualiomis temomis.

Specialiai įrengtuose parodomuosiuose augalininkystės laukeliuose bus galima apžiūrėti įvairių veislių augalus, auginamus taikant skirtingas augalų apsaugos ir tręšimo technologijas, palyginti jų efektyvumą, išklausyti specialistų konsultacijas. Taip pat bus demonstruojamos įvairių žemės ūkio gamybos priemonių ir įrangos techninės galimybės, vyks diskusijos ekologinės augalininkystės tema, ar tai gali būti tvaru, perspektyvu, pelninga, bus pristatoma ir mechaninė piktžolių naikinimo technologija.

Nemokama ekologinės augalininkystės technologijų paroda-forumas vyks rytoj, antradienį, nuo 9 iki 16 val. Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro ekologinės augalininkystės tyrimų laukuose (Akademija, Kėdainių r.).

Parengta pagal LAMMC inf.

Panašios naujienos