„Linas Agro“ Grūdų centrai mini veiklos 20-metį. Veiklos sukaktis iškilmingai paminėta renginyje Tautvydo dvare, Kėdainių rajone. O sujungus „Kauno Grūdų“ ir „Linas Agro“ Grūdų centrų pajėgas, nuo liepos 1 dienos įmonės tinklą sudarys net 28 gamybiniai objektai Lietuvoje ir Latvijoje, kuriuose dirbs daugiau kaip 240 darbuotojų.

„Perėmus „Kauno Grūdų“ Augalininkystės padalinio veiklą, darbuotojai, kurie elevatoriuose dirbo iki sujungimo, lieka čia dirbti, tad mūsų klientai ir toliau bendraus su žmonėmis, kuriuos pažįsta. Ūkininkams gali būti netikėta tik nauji gamybinių objektų pavadinimai. Ateityje pokyčiai bus susiję su bendro kokybės standarto visuose elevatoriuose užtikrinimu ir klientų patirties grūdų priėmimo punktuose gerinimu”, – sako „Linas Agro” Grūdų centrų direktorius Alvydas Ramanauskas.

Nauji gamybinių objektų pavadinimai, kuriuos mini A. Ramanauskas – tai devynios „Kauno Grūdų“ supirkimo vietos (Kaune – Veiverių g. 51, Šeštokuose, Sodų g. 17, Jonavoje – Darbininkų g. 17, Kėdainiuose – Biochemikų g. 6A, Telšiuose, Klaipėdoje, Radviliškyje -, S. Dariaus ir S. Girėno g. 117, Jurbarke – Barkūnų g. 29 ir Pilviškiuose), kurios prisijungia prie „Linas Agro“ Grūdų centrų, tad artimiausiu metu klientus čia pasitiks naujos iškabos ir logotipai.

Pasak „Linas Agro“ generalinio direktoriaus Tomo Pučkio, iš „Kauno Grūdų“ į AB „Linas Agro“ perkeliamos ne tik su grūdų supirkimu susijusios veiklos, bet ir prekių bei paslaugų žemdirbiams paslaugos.

Pasak generalinio direktoriaus, Lietuvoje „Linas Agro“ šiuo metu turi didžiausią skaičių regioninių agronomų, aptarnaujančių ūkininkus. Tai dukart daugiau nei turėjo iki įmonių susijungimo.

Šaltinis ir nuotr.: AB „Linas Agro“