Baltijos krepšinio lygos („Triobet BBL“) aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse Prienuose Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai rezultatu 107:83 (25:27; 25:15; 26:21; 31:20) sutriuškino vienvaldę reguliariojo BBL sezono lyderę – Prienų-Birštono „Vytauto“ komandą ir prasimušė į tolimesnes kovas dėl lygos medalių.

Namų arena „Nevėžiui“ buvo mažiau sėkminga negu „Vytauto“ aikštė.

Rungtynes abi komandos pradėjo aktyviai puldamos. Pirmaujanti komanda per pirmąją rungtynių pusę keitėsi net 16 kartų, o rezultatas lygus buvo net septynis kartus.

Įpusėjus pirmajam ketvirčiui, po taiklaus Kajaus Okmano tritaškio metimo į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai (13:11), tačiau jau netrukus nesustabdomai prieš „Vytautą“ rungtyniavęs Tayloras Kingas vėl išlygino rungtynių rezultatą taikliu dvitaškiu (18:18). Kėlinį užbaigė taiklus tolimas Domanto Šeškaus metimas, į priekį trumpam išvedęs aikštės šeimininkus – 27:25.

Antrajame ketirtyje vaizdas aikštelėje išliko panašus – keturis takšus be atsako pelnęs Kėdainių „Nevėžio“ kapitonas Vaidotas Volkus jau pirmąją ketvirčio minutę išlygino rungtynių rezultatą (29:29). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai – spurtavę 10:0, ilsėtis į ilgąją pertrauką Kėdainių krepšininkai išėjo turėdami 8 taškų pranašumą – 42:50.

Tolimesnėje kovoje nors „Vytauto“ krepšininkai bandė priartėti prie Ramūno Cvirkos auklėtinių, kėdainiečiai aikštelėje ir toliau dominavo. Besibaigiant šeštajai kėlinio minutei, „Nevėžio“ persvara šoktelėjo iki 12 taškų (53:65). Čia pat jau septintuoju savo taikliu tritaškiu atsakė Vytautas Šulskis (56:64). Kėlinį pergalingai užbaigė du iš eilės taiklūs T. Kingo metimai iš trijų taškų zonos, padidinę Prienų komandos deficitą iki 16 taškų – 60:76. Baigiantis kėliniui K. Okmanas šiek tiek sušvelnino rezultatą – 63:76

Ketvirtasis runtynių kėlinys tebuvo formalumas. Šimtąjį tašką Kėdainių „Nevėžio“ komandai pelnė ekipos aukštaūgis Mindaugas Kupšas, ir svečiai nepaliko vilčių Virginijaus Šeškaus auklėtiniams rezultatu 107:83.

„Nevėžį“ į svarbią pergalę vedė 27 taškus pelnęs Tayloras Kingas 27, Mindaugo Kupšo sąskaitoje 22, Dariaus Gvezdausko 15, Vaidoto Volkaus 13 taškų.

„Vytauto“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Vytautas Šulskis, pelnęs 32 taškus.

Pirmąjį aštuntfinalio mačą „Nevėžis“ savo aikštėje Prienų ekipai pralaimėjo rezultatu 78:83. Ketvirtfinalyje Kėdainių ekipai iššūkį mes Panevėžio „Lietkabelis“, kuris dvejų rungtynių seriją laimėjo prieš Jūrmalos „Jurmala/Fenikss“ komandą.