Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija savo sporto stadione įrengė 9 treniruoklius ir kviečia jais naudotis ne tik moksleivius, bet ir miesto bendruomenę. Rugsėjo 7–8 ir 14–15 dienomis, nuo 16 valandos, stadione kūno kultūros mokytojai visus norinčiuosius konsultuos, kaip taisyklingai treniruotis ir turėti didesnę naudą.

 „Kai vyko šio stadiono renovacija, pamatėme, kad jis tapo labai patogus, juo pradėjo domėtis mikrorajono gyventojai. Vakarais, ypač po darbo, daug vaikštančių, bėgiojančių, žaidžiančių tinklinį ir krepšinį žmonių: senjorų, moterų, vyrų, jaunimo. Kilo mintis – o kur pasimankštinti? Sugalvojome, kad galime papildyti ir kad labai gerai tiktų šioje erdvėje lauko treniruokliai“, – apie idėjos atsiradimą pasakojo Regimantas Abarius, „Atžalyno“ gimnazijos kūno kultūros mokytojas metodininkas.

Įgyvendindama šią prieš metus kilusią mintį, gimnazija paruošė projektą „Mūsų stadionas su treniruokliais“, kuris laimėjo Sporto rėmimo fondų finansuojamų projektų konkursą. Skirta 8 349 eurų, dar 1 000 eurų prisidėjo gimnazija. Per metus nupirkti ir sumontuoti 9 treniruokliai, kuriais vienu metu gali naudotis 19 žmonių.

Treniruokliai nuo vasaros atviri bendruomenei, prasidėjus mokslo metams, jais naudojasi gimnazistai. „Šie treniruokliai sukurti taip, kad sau pakenkti žmogus negali. Bet visuomet galima naudotis taisyklingiau ir bus didesnis efektas. Todėl nuo kitos savaitės laukiame žmonių, kuriuos galėsime supažindinti su įranga, pakonsultuoti, patarti. Mokysime dozuoti krūvį atsižvelgiant į amžių, lėtines ligas, kitus veiksnius“, – sakė R. Abarius.

Gimnazija į konsultacijas pakvietė įvairaus amžiaus sportuojančius vaikus su treneriais, neįgaliuosius, taip pat kviečia ateiti tiek dažnai stadione besilankančius, tiek norinčius pradėti mankštintis gyventojus. Konsultavimas vyks rugsėjo 7–8 ir 14–15 dienomis, nuo 16 valandos.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.