Vestuvės – stebuklinga šventė. Ypač kai du visai nesuderinami žmonės nusprendžia būti kartu. Bet jeigu jie dar sugeba kartu išgyventi 25 metus – tai prilygsta vienam iš pasaulio stebuklų.

O jeigu vienas iš jų – Bronius su armonika, o kitas – Stefa su siautulingu charakteriu, tada lauk fejerverkų. Be to, kai paradui vadovauja piršlys Beausis – be žemės drebėjimo neprasisuksi. Išskirtinė jubiliejinė šventė jūsų mieste „pakeis upių vagas“ ir jūsų supratimą, kas yra šeima. 

Pageidaujant žiūrovams vėl pristatome koncertinę programą „Sidabrinės vestuvės“, kur jūsų laukia juokingi nutikimai, patarimai, kaip išsaugoti šeimą, ką daryti, kai vilties nėra, ir kaip muzika gali išgelbėti jūsų santykius. 

Atnaujintame šou bus visko! Smagūs, nepakartojami ir fantastiški šventės atlikėjai „Žemaitukai“ vestuves praskaidrins dainomis ir šokiais.

Kviečiame visus į Galvanauskų sidabrines vestuves, kurios vyks Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriuje balandžio 12 d. 18 val. Bilieto kaina – 15 eurų. Bilietus platina Vilainių skyrius ir ticetmarket.lt. Informacija telefonu: +370 686 69 804.