Vasario 6 dieną Kėdainių sporto centro futbolo manieže vyko respublikinis aštuonmečių vaikų futbolo turnyras, skirtas Kėdainių futbolo trenerio A. Špoko atminimui.

„Nevėžio“ aštuonmečiai nepralaimėjo nė vienerių turnyro rungtynių.

Nevėžio“ aštuonmečiai nepralaimėjo nė vienerių turnyro rungtynių.

Puikiai turnyre pasirodė Kėdainių futbolo klubo „Nevėžis“ komanda, treniruojama Evaldo Kugio. Jaunieji „Nevėžio“ futbolininkai įveikė visus priešininkus ir tapo turnyro nugalėtojais.

Evaldo Kugio auklėtiniai rezultatu 4:0 nugalėjo Kauno FM „Taurą“, 3:1 įveikė Šiaulių FA, 5:0 sutriuškino Marijampolės FC, 3:1 nepagailėjo Klaipėdos FM žaidėjų.

Patekusi į finalą „Nevėžio“ aštuonmečių ekipa po atkaklios kovos 3:2 pranoko Vilniaus FM „Žaibo“ futbolininkus.

Geriausiu žaidėju „Nevėžio“ komandoje išrinktas Tomas Lukošius, o geriausiu turnyro vartininku išrinktas Titas Krivickas.

Trečioji vieta teko Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkams.

Kėdainių sporto centro komanda, treniruojama Martyno Šležio, pasielgė labai džentelmeniškai – tenkinosi paskutine vieta.

Mažuosius futbolininkus audringai palaikė žaidėjų tėveliai.

Pasak čempionais tapusios komandos trenerio E. Kugio, vaikams labai patinka draugystė su futbolu: „Smagu, kad vaikai nori judėti. Kol kas dar per anksti spręsti, kokių rezultatų mažieji sportininkai gali pasiekti. Maždaug po poros metų pamatysi, kas ko vertas. Dabar mums džiugu, jog galime pasivaržyti su bendraamžiais. O kai seksi pelnyti įvarčių, gerų emocijų netrūksta nei tarp žaidėjų, nei tarp žiūrovų.“

Vasario 7-ąją tradiciniame A. Špoko futbolo taurės turnyre varžėsi vyresni žaidėjai. Šeimininkų garbę tarp devynių komandų gynė penkiolikmečiai, treniruojami Andriaus Urbšio. Ši komanda nepateko tarp prizininkų.