Kėdainiuose pasklidus kalboms apie galimą AB „Lifosa” pardavimą kitam savininkui, „Kėdainių mugė” kreipėsi komunikacijos į paslaugų agentūrą „Fabula”, viešųjų ryšių klausimais atstovaujančią įmonei. Informacijos apie galimą AB „Lifosa” pardavimą agentūra nei patvirtino, nei paneigė.

„Gamyklos veikla tebėra sustabdyta. Neturime informacijos apie kokius nors konkrečius situacijos pokyčius, kuria šiuo metu galėtume pasidalinti. Kai tik turėsime kokių nors naujienų, būtinai informuosime”, – rašoma „Fabula” atsakyme.

100 proc. „Lifosos“ akcijų priklauso Šveicarijoje registruotai bendrovei „EuroChem Group“, kurios 90 proc. akcijų valdo Kipro įmonė „AIM Capital“ – ji iki karo Ukrainoje priklausė oligarchui Andrejui Melničenkai, o šiuo metu jos naudos gavėja yra verslininko žmona Aleksandra. Jie abu įtraukti į Europos Sąjungos sankcionuojamų asmenų sąrašą.

„Lifosos“ valdybos pirmininkas Marcas Hechleris birželio pradžioje teigė, kad gamyklos ateitis priklausys nuo to, ar ji galės būti „EuroChem“ grupės tiekimo ir pardavimų grandinės dalimi.

(Viršelio nuotr. – Rolano Valiono)

Panašios naujienos