FK „Nevėžis“ pranešė, kad keturi futbolininkai iš Kėdainių praėjusią savaitę atstovavo Lietuvai skirtingų amžiaus grupių šalies futbolo rinktinėse. Kaip jiems sekėsi?

U-19 rinktinės draugiškose rungtynėse su Estija kėdainietis Vakaris Skibiniauskas (Gdansko „Lechia“, Lenkija) sužaidė 65 minutes. Lietuviai šį susitikimą laimėjo rezultatu 3:2.

U-21 rinktinės draugiškame mače su Estija kėdainietis Matas Ramanauskas (Vilniaus „Riteriai“, „Optibet A lyga“) sužaidė 90 minučių. Šį susitikimą taip pat laimėjo lietuviai rezultatu 2:0.

Į nacionalinę vyrų futbolo rinktinę taip pat pakviestas iš Kėdainių kilęs Titas Krapikas („Spezia“, Italija). Deja, vartininkas nei prieš Estiją, nei prieš Latviją Baltijos taurėje nepasirodė, Titas išvyko kartu su komanda į Ispaniją, draugiškoms rungtynėms.

Verta paminėti ir Motiejų Burbą (U-19), kuris šį sezoną atstovauja Kėdainių „Nevėžio“ („Optibet A lyga“) ekipai. Motiejus svariai prisidėjo prie pergalės Estijoje, įmušdamas įvartį ir atlikdamas rezultatyvų perdavimą.

Titulinė nuotrauka: FK „Nevėžis“ „Facebook‘o“ nuotraukų koliažas.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.