„Nevėžio“ veteranų  futbolininkai negali išsikapstyti iš nesėkmių ruožo.

futbolasŠią savaitę kėdainiečiai patyrė dar vieną pralaimėjimą Lietuvos Aukštaitijos zonos senjorų čempionato rungtynėse Vilniuje nusileidę „Gariūnų“ komandai.
Į sostinę Kėdainių senjorai vyko rungtyniauti be penkių pagrindinės sudėties žaidėjų ir vartininko, tad lengvos dvikovos nesitikėjo. Po pirmo apylygio kėlinio kėdainiečiai ilsėtis išėjo turėdami dviejų įvarčių minusą 2:0. Tačiau antrame kėlinyje „Nevėžio“ žaidėjų jėgos išseko ir jie, pripažinę aiškų varžovų pranašumą, namo grįžo po skaudaus pralaimėjimo 6:1. Rezultatą kiek sušvelnino paguodos įvartį įmušęs Dainius Raudonius.
Kiek anksčiau nesėkmingai susiklostė ir „Nevėžio“ veteranų rungtynės namuose su Jonavos „Klevo“ futbolininkais. Jau per pirmas penkiolika minučių praleidę tris įvarčius šeimininkai prarado viltis pakovoti bent dėl taško. Įpusėjus pirmam kėliniui iš krašto skersuotą kamuolį galva į svečių vartus pasiuntė Rolandas Bagdžiūnas. „Nevėžio“ senjorai lyg ir stengėsi kontroliuoti žaidimą, tačiau grubiai žaidę jonaviškiai neleisdavo šeimininkams įsibėgėti, o patys kontratakuodami sukūrė keletą pavojingų momentų ir pelnė dar vieną įvartį. Tad galutinis rezultatas 1:4 – svečių naudai.
Likus trims turams iki čempionato pabaigos Kėdainių futbolo veteranai užima penktą vietą turnyro lentelėje.
Artimiausias rungtynes „Nevėžio“ senjorai turėtų žaisti kitą savaitę namuose su Panevėžio „Ekrano Senjorų“ komanda.