Praėjusį savaitgalį Akademijoje vyko respublikinės jojimo konkūrų varžybos. „Ulonų“ sporto klubo raiteliai į svečius pasikvietę kolegų iš Panevėžio, Anykščių, Kauno, Visagino, Pasvalio ir Radviliškio varžėsi trijuose konkūruose.

Pradedančiųjų raitelių konkūre nugalėtoju tapo „Ulonų“ klubo duetas – Ugnė Kranauskaitė su žirgu Pokeriu.

Pradedančiųjų raitelių konkūre nugalėtoju tapo „Ulonų“ klubo duetas – Ugnė Kranauskaitė su žirgu Pokeriu.

Pirmajame startavo pradedantieji jojikai, antrojo konkūro kliūtys buvo pakeltos iki 80 centimetrų, o trečiojo – iki vieno metro.
Sėkmė šįkart neapleido šeimininkų – visas pirmąsias vietas iškovojo uloniškiai. Ugnė Kranauskaitė su žirgu Pokeriu nugalėjo tarp pradedančiųjų. Beje, Ugnė liko trečia toje pačioje rungtyje su kitu žirgu Adidu.
Antrajame ir trečiajame konkūre triumfavo Arūnas Keturakis su žirgu Pantera. Trečiajame konkūre Vytenis Ūsas su Fonema užėmė antrąją vietą.
Tarp pradedančiųjų čempione tapusi trylikametė Ugnė Kranauskaitė sakė, kad jojimu domisi jau trejus metus. Mergaitė neslepia, kad labai myli žirgus, nors draugauti su jais nėra lengva, reikia kantrybės ir daug darbo, kol su gyvūnais susidraugauji.
„Ulonų“ sporto klubo vadovė Greta Nargelavičiūtė pasidžiaugė, kad klubas turi 24 žirgus, kuriuos prižiūri nemažai patyrusių ir pradedančių raitelių. „Su žirgais sutarti nėra lengva. Turime daug jaunų žirgų, tad susiruošti varžyboms mums gana keblu. Dažniausiai ant vieno patyrusio žirgo sėda keli raiteliai ir rodo savo sugebėjimus. Kadangi puikiai pasisekė surengti šias varžybas, tai rugpjūčio mėnesį norėtume suorganizuoti dar vienas kovas“, – sakė su žirgais ne vienerius metus draugaujanti mergina.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.