Kėdainių policijoje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

2017 m. gegužės 14 d., apie 12.45 val. moteriai, bandant pereiti gatvę Kėdainiuose, ties J. Basanavičiaus g.-Rūtų g. sankryža, jai iš už nugaros nepastebimai priėjo nepažįstamas jaunuolis, čiupo moteriai iš rankos rankinę ir nubėgo link Rūtų g.

Rankinėje buvo raktų ryšulys, rožančius, telefonas „Nokia“, piniginė, kurioje buvo eurų ir įvairios nuolaidų kortelės. Žala – 176 eurų. Turtas nedraustas.

Įtariamasis buvo apie 18-20 m amžiaus, apie 170 cm ūgio, lieso kūno sudėjimo, vilkėjo žalios spalvos dryžuotą megztinį ir galimai tamsios spalvos kepurę su snapeliu. Jis gegužės 17 -ąją jau buvo sulaikytas pareigūnų. 

Policininkai prašo atsiliepti asmenis, mačiusius šį įvykį ar asmenis, panašiu būdu nukentėjusius pagal apibūdinto užpuoliko požymius.

Jūsų informacijos laukia Kėdainių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Reda Švilpienė (Kėdainiai, A. Mickevičiaus g. 25, 108 kab.), tel. 8 655 66 993, el. p. reda.svilpiene@policija.lt

Iš anksto dėkojame už pagalbą tiriant šį įvykį.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Audrys

    Tai Jūs jei norite visuomenės pagalbos, parodykite nuotrauką, o dabar prašote atpažinti pagal kepurės snapelį.. Taip ir dirba Kėdainių policija, garai, kad kartais kauniečiai atvažiuoja tvarką padaryti.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.