Policijos pareigūnams 2020 m. kovo 29 d. atlikus patikrinimą dėl karantino Lietuvoje laikymosi ir grožio salone pamačius darbuotoją, policijos pareigūnai jos teisėtai pareikalavo atidaryti duris, bet šiam reikalavimui salono darbuotoja nepakluso.


„Grožio salono darbuotoja prisipažino visiškai padarius nusižengimą, nurodė, kad nuoširdžiai gailisi“, – teigiama nutarime.

Grožio salono darbuotojai skiriant administracinę nuobaudą, teismas atsižvelgė į tai, kad nėra atsakomybę sunkinančių aplinkybių, taip pat į pažeidėjos asmenybę. Ji vykdo individualią veiklą pagal verslo liudijimą, nenustatyta, kad bausta administracine tvarka.

Teismas nustatė, kad policijos pareigūnams pagal gautą pranešimą, jog kirpykla vykdo veiklą ir kerpa klientus, nuvykus nurodytu adresu kirpyklos durys buvo užrakintos, tačiau viduje pro stiklines duris buvo matyti vaikštanti moteris.

Pamačiusi pareigūnus, moteris atsitūpė ir apsimetė jų nematanti. Kirpyklos durų neatidarė, durų spynoje matėsi iš vidaus įkišti raktai. Pareigūnai beldė ir skambino skambučiu, tačiau durų niekas taip ir neatidarė.

Grožio salono darbuotojai skirta 90 eurų bauda.

Nutarimas per dvidešimt kalendorinių dienų nuo nutarimo kopijos (nuorašo) išsiuntimo ar išdavimo dienos gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui per Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmus.

Vaiva Milkeraitienė
Teisėjo padėjėja, atliekanti teismo pirmininko padėjėjos (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)
funkcijas Kėdainių, Jonavos ir Kaišiadorių rūmuose

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.