Lapkričio 22 d. baigėsi penkias dienas trukęs atviras mažojo futbolo turnyras „Daumantų taurė“. Trečius metus iš eilės finale žaidusi komanda „Vilainiai“ trečią kartą iš eilės laimėjo turnyrą ir visam laikui iškovojo pereinamąją taurę.

Nepraranda susidomėjimo

Penkias dienas trukęs tradicinis turnyras, kaip ir kasmet, sulaukė populiarumo. Šiemet dėl nugalėtojų vardo kovojo šešios komandos – „Kėdainiai“, „Vilainiai“, „Herojai“, „Nevėžis U-17“, „Veteranas“ ir „Legionas“.

Finale dėl pagrindinio trofėjaus kovojo „Vilainių“ ir „Herojų“ futbolininkai. Šįkart vilainiečiai be vargo stulbinančiu rezultatu 15:5 nugalėjo „Herojų“ komandą.

Kėdainių futbolo klubo „Nevėžis“ direktorius Saulius Skibiniauskas džiaugėsi, kad šios varžybos kasmet nepararanda populiarumo, sulaukia mėgėjų komandų susidomėjimo ir tampa puikia įžanga į Kėdainių futbolo mažojo futbolo pirmenybes.

„Komandų dalyvių skaičius rodo, kad turnyras „Daumantų taurė“ yra laukiamas ir mėgiamas“, – sakė S. Skibiniauskas.

Antrąją vietą iškovojo „Herojų“ komanda iš Kauno.

Palaiko ir remia

Futbolo turnyro sumanytojos bendrovės „Daumantai LT“ tiekimo ir logistikos padalinio vadovas Virmantas Pikelis teigė, kad įmonė ir jos direktorius Saulius Grinkevičius visada palaiko ir remia profesionalų ir mėgėjų sportą.

„Kadangi trūko mėgėjams skirtų futbolo varžybų, prieš šešerius metus mūsų bendrovė surengė pirmajį turnyrą. Norėjome, kad jis taptų tradiciniu, todėl džiaugiamės, jog turnyrą pamėgo futbolo bendruomenė. Dėkojame futbolo klubui „Nevėžis“, kuris padeda vykdyti turnyrą „Daumantų taurė“, – kalbėjo V. Pikelis.

Apdovanoti geriausi

Pasibaigus turnyrui taurės, medaliai, padėkos raštai ir bendrovės „Daumantai LT“ dovanos buvo įteiktos net tik finalo dalyviams, bet ir sportininkams, šiose varžybose pasiekusiems geriausius rezultatus.

Penktą kartą vykusiame Baudinių konkurse nugalėjo Rokas Župerka („Nevėžis U-17“ komanda).

Geriausias finalo žaidėjas – Martynas Vaitkus („Vilainiai“). Geriausias turnyro vartininkas – Aurentas Makauskas(„Vilainiai“). Rezultatyviausias turnyro žaidėjas – Evaldas Kugys („Vilainiai“).

Jauniausiu turnyro dalyviu tapo penkiolikmetis Augustinas Aksinavičius iš „Nevėžio U-17“ komandos, o vyriausiam futbolininkui skirtą dovaną atsiėmė 56 metų Vitalijus Jurevičius („Veteranas“).