Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionato ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse „Nevėžis“ namuose 78:92 (18:22, 20:27, 17:19, 23:24) nusileido Tartu „University of Tartu“ ekipai (Estija) su Dominyku Milka ir nepateko į pusfinalį.

Baltijos krepšinio lygos čempionato ketvirtfinalio atsakomose rungtynėse „Nevėžis“ namuose 78:92 nusileido Tartu „University of Tartu“ ekipai.

Atsarginėje salėje žaidę Kėdainių krepšininkai po pralaimėtų svarbių rungtynių neslėpė apmaudo – juk BBL čempionato reguliariajame sezone jie žaidė puikiai. Deja, lemiamose rungtynėse, pasak trenerio Pauliaus Juodžio, pritrūko jėgų ir atsarginių žaidėjų indėlio.

Kėdainių klubas pralaimėjo tris pirmus kėlinius ir likus 10 minučių iki rungtynių pabaigos atsiliko trylika taškų (55:68). Dvikovos pabaigoje šeimininkams priartėti prie varžovų nepavyko, nors atrodė iki žaidimo kontrolės perėmimo – vos vienas žingsnis.

„Nevėžiui“ 25 taškus pelnė Vaidotas Volkus.

„Nevėžiui“ 25 taškus pelnė Vaidotas Volkus, 16 – Ivanas Smiljaničius, 11 – Karolis Petrukonis.

Estų gretose D. Milka buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Jis per 29 minutes surinko 26 taškus.

Pirmas rungtynes išvykoje „Nevėžis“ laimėjo mažesniu skirtumu 88:86 (23:25, 21:18, 17:12, 27:31).

Po rungtynių „Nevėžio“ strategas P. Juodis sakė, kad įtakos nepavykusiam žaidimui turėjo ir pakeista salė, ir prastas žaidimas: „Rungtynes vertinu neigiamai, juk pralaimėjome labai svarbų susitikimą. Pradžioje neveikė gynyba, kurią kiek pataisėme po ilgosios pertraukos. Vėliau atsivėrė kitos žaidimo spragos. Turime devynių žaidėjų suolelį ir trys iš jų rungtynes baigė su minusine statistika. Vadinasi, žaidėme blogai. Gaila, kad nepavyko patekti į kitą etapą, tad dabar lieka koncentruotis Lietuvos krepšinio lygos dvikovoms. O artimiausia dvikova nusimato labai nelengva – žaisime su pasistiprinusiu „Neptūnu“. Turime jam garbingai pasipriešinti.“