Septyniolikmetis Kėdainių plaukikas Darijus Astrauskas praėjusį penktadienį vykusiose tarpmiestinėse plaukimo varžybose 50 metrų laisvuoju stiliumi nuplaukė per 23,05 sek. ir finišavo pirmas.

Tomas Pakštys didžiuojasi auklėtiniu Darijumi, kuris iškovojęs pirmąją vietą, gavo teisę visiems Kėdainių rajono gyventojams iki birželio 10 d. poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“ Palangoje naudotis svariomis nuolaidomis.

Šiuo puikiu rezultatu Darijus Kėdainių rajono gyventojams iškovojo puikią dovaną – 30 procentų nuolaidą poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“ Palangoje. Šia nuolaida kėdainiečiai galės naudotis iki birželio 10 dienos.

Savo plaukimo rungtyje D. Astrauskui teko varžytis su septyniais plaukikais. „Rungtis man nebuvo sudėtinga, nes ji – mano mėgstamiausia. Labai džiaugiuosi geru savo pasirodymu“, – po varžybų sakė Lietuvos čempionas ir šalies plaukimo jaunimo rinktinės narys D. Astrauskas.

Plaukimo varžybų nugalėtojui D. Astrauskui ir jo treneriui Tomui Pakščiui „Atostogų parko“ direktorius Ričardas Jovaiša įteikė kvietimą neribotai naudotis poilsio ir sveikatinimo komplekso baze: „Gerbiame ir vertiname profesionalius sportininkus. Remiame profesionalųjį sportą. Sportininkai, naudodamiesi mūsų turimais žemės turtais, pasiekia geresnių sportinių rezultatų, greičiau reabilituosis po intensyvaus fizinio krūvio ar patirtų traumų“.

Plaukimo treneris T. Pakštys džiaugiasi, kad Kėdainiuose netrūksta susidomėjimo plaukimu: „Iš viso turime apie 60 vaikų, kurie lanko plaukimo treniruotes. Trečdalis iš jų – perspektyvūs ir netolimoje ateityje parodys gerų rezultatų. Smagu, kad galime vaikus mokyti plaukti, o jie išmoksta pasirūpinti savimi ir gali drąsiai elgtis vandenyje.“

Treneris liko patenkintas Darijaus rezultatu ir sakė net neabejojęs, kad jo auklėtinis puikiai pasirodys: „Darijus tikras šaunuolis. Jis daug dirba, o už atsidavimą ir nuoširdų darbą treniruotėse sportininkai visada sulaukia pelnyto atpildo.“

Pats Darijus sakė, kad plaukimu susidomėjo, nes tai buvo naujiena ir į baseiną kasdien skuba jau devinti metai. „Plaukimas reikalauja labai daug darbo. Kasdien nuplaukiu nuo 4 iki šešių kilometrų. Mano mėgstamiausios rungtys – laisvasis stilius 50 ar 100 metrų distancijoje. Dėl plaukimo tenka atsisakyti laisvo laiko, pasisėdėjimų su draugais. Tačiau iškovotos pergalės atperka praradimus“, – sakė apie Tokijo olimpines žaidynes 2020 metais vis drąsiau pasvajojantis kėdainietis.

Panašios naujienos