Visą praėjusį savaitgalį Kėdainių arenoje vyko intensyvios ir azartiškos krepšininkų kovos: čia vyko Lietuvos krepšinio veteranų lygos finalinio ketverto varžybos. Sekmadienio vakare paaiškėjo, kad nugalėtojais (amžiaus grupėje nuo 65-erių metų) tapo Kėdainių krepšinio veteranai. Taip pat paaiškėjo ir geriausia moterų veteranių krepšinio komanda (amžiaus grupėje nuo 45 metų).

Nugalėtojus sveikino geriausiųjų taures bei medalius įteikė Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius, taip pat Lietuvos krepšinio veteranų lygos prezidentas Algimantas Anužis bei legendinis krepšininkas Modestas Paulauskas.

Reguliarios treniruotės ir sveika mityba

Vyrų grupėje dėl geriausiųjų titulo Kėdainių arenoje varžėsi keturios komandos: Klaipėdos „Ranga“, Kauno „Žalgiris-Juta“, Vilniaus SK „Vilniaus statybos senjorai“ bei Kėdainių „Kėdainiai“. Būtent dvi pastarosios komandos susitiko finalinėje dvikovoje, kurią rezultatu 69:48 laimėjo kėdainiečiai. Po varžybų Kėdainių komandos vadovas Vygandas Valiukevičius sakė, kad puikiai pasirodyti komandai padeda reguliarios treniruotės, sveika mityba bei stiprus noras nugalėti.

„Mums sekėsi puikiai – pirmą kartą laimėjome aukso medalius. Prieš tai veteranai 2003 metais (amžiaus grupėje nuo 50 metų) laimėjo bronzos medalius. Šį kartą mums pavyko! Mūsų dabartinė veteranų komanda sudaryta iš buvusių Kėdainių „Nevėžio“ žaidėjų: tai Eugenijus Jankauskas, Vidas Šliogeris, Vladas Buiko (yra vyriausias žaidėjas, jam 70 metų), Kastytis Kundrotas, taip pat daug metų už rajoną žaidęs Juozas Čižauskas ir šeši mūsų draugai iš Kaišiadorių, Vilniaus ir iš Talino (Estija) – Viktoras Viktorovas“, – sakė V. Valiukevičius, kuris po finalinių varžybų buvo pripažintas ir geriausiu turnyro žaidėju.

Organizuojama nuo nepriklausomybės paskelbimo

Savo komandos auklėtiniais džiaugėsi ir komandos treneris Stasys Mickevičius. „Vyrai šaunuoliai – girdėjo, kas jiems buvo sakoma ir tai jie darė. Komandos nariai supranta krepšinį, moka žaisti. Nervų kainuoja, tačiau galutinis rezultatas parodė, kad viskas buvo gerai“, – džiaugsmo po laimėtų varžybų neslėpė S. Mickevičius.

Puikia organizacija Kėdainiuose džiaugėsi ir lygos prezidentas A. Anužis.

„Mes, veteranai, visada judame, nes judėjimas yra vienas svarbiausių dalykų sveikatai. Lygoje žaidėjai varžosi skirtingose amžiaus grupėse: nuo 40 metų iki net 70 metų. Aš pats pastarojoje lygoje žaidžiu. O vyriausias veteranų lygos žaidėjas yra 81 metų krepšininkas iš Vilniaus. Pastebime, kad kuo jaunesni veteranai, tuo daugiau komandose profesionalų. Vyresniųjų komandose daugėja kitų sporto šakų atstovų: tinklininkų, rankininkų, futbolininkų – visų, kurie mėgsta krepšinį. Varžybų metu žaidėjai labai stipriai kovoja aikštėje, tačiau už jos ribų visi esame draugai ir gražiai bendraujame“, – teigė A. Anužis ir pridūrė, kad šis čempionatas yra organizuojamas nuo pat nepriklausomybės paskelbimo.

Moterų tarpe nugalėtojomis tapo Vilniaus „Svajos“ komanda.

Panašios naujienos