Spalio 17-oji – Tarptautinė kovos su skurdu diena.

Spalio septynioliktoji, antradienis – 290-oji metų diena (antroji 42-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 75 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Emerencija, Gytė, Ignotas, Kintas, Kintautė, Kintenė, Kintautas, Marijonas;

rytoj: Kęsmina, Kęsminas, Kęsminė, Kęstartas, Kęstartė, Laiva, Liaudė, Liubartas, Liubartė, Lukas, Lukošius, Vaiva;

poryt: Frida, Fridas, Geisvilas, Izaokas, Kantrimė, Kleopa, Kleopas, Kleopatra, Laura, Valys, Valmantas, Valmantė.

**************

Dangaus kūnai: Saulė šiandien teka 7.49, leidžiasi 18.19. Dienos ilgumas – 10.30. Šiandien – ketvirtoji Mėnulio jaunaties diena. Saulė Svarstyklių ženkle.

**************

Protingos mintys: „Protingas žmogus gali būti įsimylėjęs kaip beprotis, bet ne kaip kvailys“ (F. De Larošfoko).

**************

Astrologinė prognozė spalio 17-ajai, antradieniui

AVINAS. Gali būti, kad teks imtis svarbaus reikalo, susijusio su paveldėjimu, draudimu, mokesčiais, paskolomis. Galbūt tarsitės dėl investicijų, komisinių, palūkanų, žalos atlyginimo ar pan.

JAUTIS. Nelabai rami diena. Vidinis nerimas neleis nustygti vietoje, norėsis išblaškyti kasdienybę lyg niūrius debesis. Jeigu iš ryto išvengsite netikėtumų ir emocinių ekscesų, įdienojus jau gebėsite normaliai bendrauti, derinti interesus.

DVYNIAI. Ši diena gana palanki ir darbui, ir mokslui, ir kelionei. Pats metas įsidarbinti, jeigu tai aktualu. Tiktų pradėti daugiau sportuoti, užsirašyti į sporto klubą, keisti mitybą.

VĖŽYS. Šiandien tikriausiai užgrius vienodos svarbos rūpesčiai: teks imtis ir rimtų darbų, ir meilės ar vaikų problemų. Pravartu užsiimti kūryba, vaikų meninių gebėjimų lavinimu. Drąsiai reprezentuokite save. Visa tai pasiteisins.

LIŪTAS. Šiandien daug dėmesio skirsite šeimai, artimiesiems ir įprastai savo aplinkai. Galbūt ruošitės vakaro susitikimui, renginiui, ko nors uoliai mokysitės arba mokysite kitus ir pan.

MERGELĖ. Visą dieną aktyviai nardysite po informacijos jūrą, komunikuosite ir noriai dalinsitės savo žiniomis. Regis, seksis mokytis ir mokyti, ruošti straipsnius, informacinius pranešimus, interviu. Vakarą skirkite šeimai.

SVARSTYKLĖS. Ši diena turėtų būti produktyvi. Gerų rezultatų galima tikėtis iš įvairios veiklos – tiek susijusios su komercija, prekyba, tiek ir su informacija, mokymais, logistika. Jums gali atsiųsti užsakytą knygą, projektą, dokumentus ar pan. 

SKORPIONAS. Kuo geriau jums seksis, tuo originalesnių akibrokštų galite tikėtis iš konkurentų ar asmenų, nelinkinčių jums sėkmės. Tikriausiai išleisite pinigų įsigydami daiktą, kuris suteikia daugiau komforto.

ŠAULYS. Šiandien nestokosite sugebėjimo fantazuoti ir kūrybinio įkvėpimo. Be to, gerai seksis detektyvinis ir bet koks tiriamasis darbas. Iš konfidencialios veiklos arba pasinaudoję slapta informacija galite turėti naudos.

OŽIARAGIS. Be vargo megsite ryšius ir puikiai reikšitės prieš publiką, auditoriją. Tačiau vakare visiškai nebenorėsite žmonių draugijos. Jeigu nebeteks eiti į planuotą renginį, tai jums tik geriau.

VANDENIS. Šiandieniniai darbai duos neblogų rezultatų. Bet kuriuo atveju, pastangos nenueis perniek. Tačiau jus gali blaškyti artimų žmonių išdaigos, netikėtos problemos namuose ir pan. Vakaras palankus susitikimams.

ŽUVYS. Neblogas energetinis potencialas neleis jums sėdėti sudėjus rankas ir vers imtis darbo. Galbūt rūpės ieškoti teisybės, užsiimti moksliniais darbais, ruošti publikacijas. Deja, per skubėjimą galite patekti į eismo įvykį. Ypač atidūs būkite iš ryto.

Geros dienos!

ELTA

Panašios naujienos