Ir po 5-tų sužaistų „Betsafe-LKL” čempionato rungtynių Kėdainių „Nevėžis-Optibet” lieka be pergalių. Šįvakar Klaipėdoje „Gargždai“ (1-4) atsidarė pergalių sąskaitą LKL pirmenybėse. Laimono Eglinsko auklėtiniai namuose 97:84 (23:23, 25:23, 24:23, 28:12) palaužė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (0-5).

Rungtynių pradžia buvo labai lygi ir iliustravo vieno lygio oponentų akistatą – 23:23. Ignas Vaitkus, Seanas McNeilas ir Brevinas Galloway‘us pabandė suteikti pranašumą kėdainiškiams (32:27), tačiau po kelių atakų „Gargždai“ jau buvo priekyje – 35:34. Pasibaigus dviem ketvirčiams svečiai pirmavo, tačiau neženkliai – 48:46.

Panaši situacija liko ir po didžiosios pertraukos, kur nė viena komanda nepabėgo labiau. Vos „Nevėžis-Optibet“ pradėjo tolti (55:52), sulaukė šeimininkų spurto – 59:57. Visa tai reiškė, kad ketvirtajame ketvirtyje lauks įtempčiausios minutės – 69:72.

Kėdainių komanda po B.Galloway‘aus metimo didino persvarą (77:71), tačiau intrigos iššvaistyti neketino N.Wardas, krovęs kamuolį į krepšį – 76:79. Maža to, Justas Furmanavičius sumetė baudas, o Ivanas Gavrilovičius pataikė iš toli (81:79), išvedę į priekį šeimininkus.

N. Wardas tempė į priekį savo ekipą ir toliau (85:80), šeimininkai visiškai dominavo mačo pabaigoje ir užtikrintai pasiekė pergalę.

Nicholasas Wardas „Betsafe-LKL“ prisistatė įspūdingai: 30 minučių, 31 taškas (12/19 dvit., 7/11 baud.), atkovojo 5 kamuolius, 2 – perėmė, 3 – prarado, blokavo 2 metimus, gavo bloką, provokavo 8 pražangas, 2 kartus prasižengė ir rinko 31 naudingumo balą.

„Gargždų“ gretose debiutavęs Aurimas Majauskas per 18 minučių pelnė 2 taškus (1/4 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, po 1 – prarado ir perėmė, kartą prasižengė ir rinko 1 naudingumo balą.

R. Larsono statistika per 32 minutes siekė 14 taškų (2/6 dvit., 3/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 perdavimus, 5 sykius klydo, 2 kamuolius prarado, gavo bloką, provokavo 2 pražangas, 2 kartus pažeidė taisykles ir rinko 12 naudingumo balų.

„Gargždai“: Nicholasas Wardas 31 (31 n.b.), Ivanas Gavrilovičius 21 (5/9 trit.), Ryanas Larsonas 14 (6 rez. perd.), Jaylonas Scottas (10 atk. kam., 8 rez. perd., 28 n.b.) ir Justas Furmanavičius – 11.

„Nevėžis-Optibet“: Ignas Vaitkus 19, Viny Okouo (9 atk. kam.) ir Brevinas Galloway‘us – po 13, Lovre Bašičius ir Seanas McNeilas – po 11.

Kitas „Betsafe-LKL” čempionato rungtynes „Nevėžis-Optibet” žais spalio 22 d., sekmadienį, Kėdainių arenoje su Kauno „Žalgiriu”. Rungtynių pradžia 16 val.