Kėdainių rajono savivaldybės tarybos Etikos komisija po ilgokos pertraukos vėl turi darbo. Pradedamas tyrimas dėl rajono mero  Valentino Tamulio galimai neteisėto elgesio nuotolinio rajono tarybos posėdžio metu.

Į Etikos komisiją dėl rugsėjo 25 d. rajono tarybos posėdžiui pirmininkavusio V. Tamulio elgesio kreipėsi tarybos narys Saulius Grinkevičius.

Ignoravo tarybos nario pasiūlymą

Tarybos narys S. Grinkevičius Etikos komisijos prašo išnagrinėti mero poelgį, kai svarstant klausimą dėl leidimo seniūnijai nuomoti 650 kv. m aikštelę, esančią Juodkiškio gatvėje, Kėdainiuose, meras ignoravo pasiūlymą dėl taršos ir triukšmo prevencijos.

V. Tamulis nepateikė S. Grinkevičiaus pasiūlymo tarybos narių balsavimui.

Siūlymą teikęs S. Grinkevičius mano, kad tokiu elgesiu meras pažeidė jo, kaip tarybos nario, teisę. Žinant, kad pasiūlymai dažnai yra teikiami savivaldybės tarybos posėdžiuose.

Ne vienintelis atvejis

Gavusi tarybos nario skundą, Etikos komisija pirmiausiai nusprendžia, ar yra pagrindas pradėti tyrimą.

Komisijos narys Algimantas Kižauskas kategoriškai siūlė tyrimą pradėti, nes, pasak jo, tai nebuvęs vienintelis atvejis. Nuotoliniu būdu vykstančių posėdžių metu meras yra ne kartą nutraukęs pasisakantįjį tarybos narį, išjungdamas mikrofoną. Ne visiems norintiems pasisakyti tarybos nariams būna suteiktas žodis. „Gal tai sistema kažkokia?“ – suabejojo A. Kižauskas.

Virginija Baltraitienė ragino pradėti tyrimą, sakydama, kad jei nustatys, jog nėra pažeidimo, taip ir konstatuos.

Tomas Bičiūnas sakė nematąs nieko baisaus, kad bus pradėtas tyrimas. „Pradedam tyrimą, išnagrinėjam ir pristatom išvadas visuomenei. Nėra čia ko bijoti“, – kolegas ragino rajono tarybos Etikos komisijos narys.

Atsinaujinusi Etikos komisija

Etikos komisija nuotoliniu būdu posėdžiavo naujos sudėties – atsistatydinusią Aušrelę Kaminskienę pakeitė Alvydas Ardavičius.

Pasiūlymui pradėti tyrimą pritarė A. Kižauskas, V. Baltraitienė, Vilma Samaitienė, T. Bičiūnas, Indrė Fiodorova ir komisijos pirmininkas Saulius Sinickis. Nepritarė – A. Ardavičius.

11 Responses

 1. Nijold

  Galetu sitie du vyrai imti ir pasibuciuoti i lupas. Tada irodytu, kad jie tikri liberalai <3

  Atsakyti
 2. Tai

  mikrofonų išjunginėjimas tarybos posėdžiuose ne naujiena. Vienas posėdis ir šiandien stovi akyse, kai meras kažkur išėjo trumpam, o tuo tarpu Aukštikalnis pradėjo vesti posėdį. Tiesiog,, profas,, mikrofonų išjunginėjimo.Net pastabą gavo nuo narės S. Barzdienės. Šis tyrimas bus gera pamoka jiems. Šaunuoliai opozicija. Gal tolesniuoe posėdžiuose matysime daugiau pagarbos vienas kitam ir tiems, kurie stebi transliaciją. O svarbiausia norėčiau aiškumo problemos sprendimui. O dabar daugiausiai dėmesio skiriama replikoms. Jau, kai pradeda viena graži ponia be galo ir be pradžios, kaip kokia Nobelio premijos laureatė.

  Atsakyti
 3. nnnn

  kiek jį galite svarstyti, visvien nieko nepavapės, nes nebus Naujokienes šalia, , kai neduoti kalbeti , tai ponia režisavo, taip jau buvo, kai ponia buvo svarstoma, tai nieko negirdejom , matomai mikrofoną atjungė, kad nenusišnekėtų.Teisingai Navickas pasake, kad Tamulį valdo dvi moterys- blažyte ir nijole

  Atsakyti
  • Jo...

   Taip tada vos,, nenugriuvau iš koto,,, kai meras aiškinosi apie makles seniūnijoje. Mikrofonas buvo nusuktas visai į šoną. Ponuli,
   pasižiūrėkit transliacijos įrašą. Nu atrodot kaip tikras,, vania duračiok,,.
   O už šitas dvi velnio išperas kas dar gali būti blogiau Kėdainiams?

   Atsakyti
 4. Kitas

  Tai tas,kur yra valdanciuju daugumoj dabar pus I remeju puse, a darbo pattija irgi nepalaiko saviskiu,nu blyn

  Atsakyti
 5. Kaip

  čia buvo, kad Frau Madam Indrutė pupytė pritarė tyrimo pradėjimui?
  Man patinka žmonės, kurie balsuoja pagal savo išmintį, o ne pagal nilkos nurodymus.
  O valdančiųjų,, ruporas,, Ardavičių vaikis žiūriu ne.
  Ai tai aišku, jisai bet kam sulystų nemuilintas į šikną.

  Atsakyti
 6. Kaip

  čia buvo, kad Frau Madam Indrutė pupytė pritarė tyrimo pradėjimui?
  Man patinka žmonės, kurie balsuoja pagal savo išmintį, o ne pagal nilkos nurodymus.
  O valdančiųjų,, ruporas,, Ardavičių vaikis žiūriu ne.
  Ai tai aišku, jisai bet kam sulystų nemuilintas į šikną.

  Atsakyti
 7. As

  Kas del vyrisko dvieju vyru bucinio tai viskas imanoma. Valentinas gal tik kiek susikaustes, gal nebandes, bet priprastu….

  Atsakyti
  • Zzzz

   Valentinas gi turi ką bučiuti- Eleną.Elena jau traktorių užkoncervavo, pas Macą darbai baigėsi , dabar Valentiną turavos.O aplamai, gi Valantinas nieko nesprendžia, gi partorgė Nijolė viską driguoja su ženteliu- tryda.Kedainiams reikia apsivalyti nuo jos klano.

   Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.