Liberalų sąjūdžio Kėdainių skyriaus taryba priėmė sprendimą palaikyti Tomą Bičiūną, antrajame rinkimų ture Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 sieksiantį mandato į LR Seimą.

„Noriu pasidžiaugti šalies Liberalų sėkme rinkimuose, – pirmadienį ryte „Kėdainių mugei“ sakė Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narys, frakcijos „Liberalai Kėdainių krašto žmogui“ seniūnas Saulius Grinkevičius. – Per ilgą 25-erių metų politinį laikotarpį tai bene geriausias rezultatas. Pirmame rinkimų ture liberalios partijos surinko beveik 17 procentų rinkėjų balsų. O tai yra beveik tiek pat, kiek ir „valstiečiai“. Tai rodo, kad Lietuvoje liberalių žmonių arba jiems prijaučiančių yra pakankamai daug. Gal tik nepavyksta visų mobilizuoti.“

Buvęs Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius pasidžiaugė, kad bent jau po pirmo turo matosi, jog daugumą formuoti šalies vyriausybę turi politinės dešinės-centro partijos.

„Kalbant apie rinkimus mūsų, Kėdainių, apygardoje, norėčiau pasveikinti Tomą Bičiūną, kuris tikrai labai gerai pasirodė pirmame ture, – sakė S. Grinkevičius. – Nustebino gerąja prasme.“

Liberalų sąjūdžio Kėdainių skyriaus pirmininkas S. Grinkevičius neapmaudauja dėl kuklaus jų kandidatės Vilmos Živatkauskienės pasirodymo. Bendrapartiečių nuomone, pritrūko laiko kandidatę daugiau pristatyti Kėdainių krašto žmonėms. Sklandžiai rinkiminei kampanijai sutrukdė ir koronavirusas.

„Buvo nuspręsta, saugant moksleivių, pedagogų sveikatą, nevykti į švietimo įstaigas ir kitus didelius kolektyvus,“ – patvirtino S. Grinkevičius.

„Vilma – naujas veidas rajono politikoje. Žiūrint į tai, kas rinkimų kampanijoje buvo padaryta per keletą mėnesių, liūdėti nėra ko. Viskas dar ateityje,“ – optimizmo neslepia S. Grinkevičius.

Panašios naujienos