Liberalų sąjūdžio Kėdainių skyriaus taryba priėmė sprendimą palaikyti Tomą Bičiūną, antrajame rinkimų ture Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 sieksiantį mandato į LR Seimą.

„Noriu pasidžiaugti šalies Liberalų sėkme rinkimuose, – pirmadienį ryte „Kėdainių mugei“ sakė Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narys, frakcijos „Liberalai Kėdainių krašto žmogui“ seniūnas Saulius Grinkevičius. – Per ilgą 25-erių metų politinį laikotarpį tai bene geriausias rezultatas. Pirmame rinkimų ture liberalios partijos surinko beveik 17 procentų rinkėjų balsų. O tai yra beveik tiek pat, kiek ir „valstiečiai“. Tai rodo, kad Lietuvoje liberalių žmonių arba jiems prijaučiančių yra pakankamai daug. Gal tik nepavyksta visų mobilizuoti.“

Buvęs Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius pasidžiaugė, kad bent jau po pirmo turo matosi, jog daugumą formuoti šalies vyriausybę turi politinės dešinės-centro partijos.

„Kalbant apie rinkimus mūsų, Kėdainių, apygardoje, norėčiau pasveikinti Tomą Bičiūną, kuris tikrai labai gerai pasirodė pirmame ture, – sakė S. Grinkevičius. – Nustebino gerąja prasme.“

Liberalų sąjūdžio Kėdainių skyriaus pirmininkas S. Grinkevičius neapmaudauja dėl kuklaus jų kandidatės Vilmos Živatkauskienės pasirodymo. Bendrapartiečių nuomone, pritrūko laiko kandidatę daugiau pristatyti Kėdainių krašto žmonėms. Sklandžiai rinkiminei kampanijai sutrukdė ir koronavirusas.

„Buvo nuspręsta, saugant moksleivių, pedagogų sveikatą, nevykti į švietimo įstaigas ir kitus didelius kolektyvus,“ – patvirtino S. Grinkevičius.

„Vilma – naujas veidas rajono politikoje. Žiūrint į tai, kas rinkimų kampanijoje buvo padaryta per keletą mėnesių, liūdėti nėra ko. Viskas dar ateityje,“ – optimizmo neslepia S. Grinkevičius.

Panašios naujienos

21 Responses

 1. Joana

  Buvau nutarusi išbraukti abudu, bet vis dėl to prisidėsiu prie liberalų.

  Atsakyti
  • Rytas

   Geriau jau prie vištų prisidėti reikia, jeigu nuomonę žmogus keičia kada tik vėjai iš kitos pusės pučia. Pastebėjau tokį reiškinį, jeigu Grinkevičius iš neapykantos ką tai primygtinai reklamuoja, tam blogai baigiasi. Bičiūnui reikia dar politiškai subręsti, tada kandidatuoti. Kad mokytojas, tai dar ne viskas. Mokytojas – tai dar ne garantas, kad švietimo sistemą perkandęs. Negadink,Grinkevičiau, jam politinės ateities ir nesivadovauk neapykanta. O babytėm siūlau emocijom negyventi ir eterio tuščiais žodžiais neteršti. Tie komentarai be turinio yra niekiniai. Tokie reklaminiai triukai turi ir atvirkštinę reakciją.

   Atsakyti
   • O

    toliai vėl atsibudo. Labas rytas, voveraitės! Imam žemą startą ir pirmyn…

   • Iš tikrųjų

    Ne kiekvieno nosei pamokslauti, tos babytės turi savo stuburą ir renkasi mažesnį blogį.

  • Naujiena

   Grikevičiaus liberalai nukvakę kapitaliai. Nuo kada liberalai su socdemais formuos dešinės-centro vyriausybę? Ką jis čia tauškia nesąmones. Pasiklydo liberastų vertybėse, o dar pykčio priepuolio vedamas agituoja balsuoti už kairiųjų socdemą. Na, dar to nebuvo. Formuoja dešinių jėgų vyriausybę, įtraukdamas kairiuosius socdemus ir ragina balsuoti už dešinės-centro vyriausybę. Tik Grinkevičius nesusipratėlis taip gali rinkėjus balamutinti, kaip ir vis jo kariauna. Juokas pro ašaras.

   Atsakyti
 2. piktas

  Nieko nebesuprantu. tai ką liberalai palaikysime Bičiūną kuris yra palankus Vikondai? Juk tarytyboje gieda valdančiųjų dainelę, nuolat juos liaupsina. Nu, Sauliau, šį kartą jūsų tikrai neklausysime. Kiap galima išsižadėt savų vertybių ir palaikyt socdemą, ir dar palankų vikondietį. Virš visko!!!

  Atsakyti
  • Rimantas

   Vidutinis lietuvis mieliau renkasi vertinti valdžios rezultatyvumą, o ne ideologijos atitikimą.

   Atsakyti
 3. Mama

  Puikus mokytojas,aukletojas tas Tomas,labai noriu,kad dar mokytojautu,nes ir taip nera geru mokytoju.

  Atsakyti
 4. liberalas

  Tikrai ne visi Kėdainių liberalai palaikys socdemą Tomą. Tegul Grinkevičius už save kalba,. Mes liberalių pažiūrų žmonės, o ne parsidavėliai už bet ką ballsuot. Sugadinsim biletenius arba balsuosim už Harį Poterį. Sauliui tikrai kažkas nebegerai.

  Atsakyti
  • Roma

   Ar tik nepradėsit verkti, jei dauguma rinkėjų balsuos už Tomą, o Dariukui bus kaput.

   Atsakyti
 5. evita

  Šaunuolis Grinkevičius, pulkit kas tik norit, palaikyti reikia jauną perspektyvų, o ne seną , kuris tikrai blogai atstovauja Kedainius, tik Blažytės klaną atstovauja,,Padėsim mes jaunimas Tomai, tu buvęs puikus mokytojas, mes pasitikime tavimi.

  Atsakyti
  • Nuomonė

   Kaip jis gali atstovauti kokį tai klaną, jeigu jis yra Seimo narys? Gal nesuprantant, kad Seimas yra įstatymų leidyba, o ne norų išpildymo artelė. Ir tikrai nesutinku, kad jaunas, neva perspektyvus (kokiu matu tai nustatoma?) mokytojas bus geresnis. Dabartinis seimūnas tikrai yra daug padaręs, tik ne Blažytės mistiniam klanui, o visam Kėdainių kraštui, Pavyzdys – vien finansų pritraukimu Šviesiai gimnazijai, kurią Grinkevičius buvo užblokavęs partiniais sumetimais, ministerijoje aiškindamas, kad nereikia skirti lėšų jos rekonstrukcijai, neva taip atkeršijo DP. Pamėginkit įtikinti biudžeto dalintojus iš naujo, kad mokyklos rekonstrukcijai reikia tų finansų, nes gabiems Kėdainių krašto vaikams mokykla reikalinga, o ne Grinkevičiaus politinėms kovoms. Galima ne vieną pavyzdį pateikti, ką Seimo narys yra padaręs, tiesiog kas nenori matyti, to nematys, o tas kalbas apie klanus skleidžia tie, kurie patys tiems klanams ir priklauso. Klanas prieš klaną. Skirkit savivaldos ir Seimo darbą ir ne vaikams Seimas. Gėda tam manipuliatoriui Grinkevičiui.

   Atsakyti
 6. Ė,

  , tu išgraužk. Mes už Tomuką. Ne ubagui su ubagais nepakeliui. Varyk arklius trolių fermos atstove..

  Atsakyti
 7. Tai

  matyt yra pagrindo nervintis, kad išrinks Tomą, nes mačiau ir girdėjau per spaudos konferenciją, kad iš,, Baltųjų pirštinių,, patikrintų apylinkių 160-yje jų nebuvo užplombuotos, ar buvo blogai užplombuotos balsadėžės. Kas galėtų paneigti, kad po rinkimų,, kilimėliu,, sukosi įvairūs dalykai?

  Atsakyti
  • OP

   Nereikia skleisti fake news, Kėdainių apygardos komisijos darbą niekinti. Juk šioje komisijoje dirbantis vien tik Šlama su savo žmona, etatine konservatoriaus A.Navicko patarėja/padėjėja, ne tik kėdainiečiams skleidė purvą, skundė, bet ir labai akylai stebėjo visos komisijos darbą. Gal ne į tą pusę, pasakysite? Ištikrųjų, ne į tą pusę sukosi tie po kilimėliu vykdomi žaidimai, juk darbavosi šeimyninis duetas, tik kieno naudai?

   Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.