Kėdainių miesto seniūnijai priklausančio pastato Kėdainių Skongalio gatvėje 23A kai kurių nuomininkų mokėjimo / nemokėjimo už paslaugas istorija, seniai turėjusi būti išaiškinta ir išspręsta, vilkinama. Vakar Kėdainių rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komitete turėję būti sudėti taškai ant „i“ taip ir liko daugtaškiu…

Akivaizdu, kad vengiama atsakyti į Kontrolės komiteto klausimus, kodėl sudaromos išskirtinės veiklos sąlygos mokesčių mokėtojų sąskaita įmonėms, tarp kurių – ir viena, su kuria giminystės ryšiai sieja tarybos ir to paties Kontrolės komiteto narę, Seimo nario Dariaus Kaminsko padėjėją Nijolę Naujokienę.

Kyla klausimas, ar ne dėl to į praėjusį posėdį neatvyko neva kvietimo negavęs rajono meras Valentinas Tamulis, kuris nustatyto pažeidimo laikotarpiu vadovavo miesto seniūnijai?

Šį kartą Kontrolės komitetas negalėjo dirbti, nes į jį neatvyko dvi komiteto narės, valdančiųjų koalicijos partnerės N. Naujokienė ir Indrė Fiodorova. Pastarosios pranešime apie neatvykimą nurodyta priežastis – netinkamas laikas vidury dienos.

Kvorumo nebuvo, klausimai liko nesvarstyti. Kontrolės komitetą sudaro keturi tarybos nariai: Saulius Grinkevičius – komiteto pirmininkas, Adelė Štelmokienė, I. Fiodorova ir N. Naujokienė.

S. Grinkevičius dėl sugaišinto brangaus laiko atsiprašė į posėdį atvykusių rajono mero, savivaldybės specialistų ir seniūnijos atstovų. Tarybos sekretorė įpareigota perduoti I. Fiodorovai ir N. Naujokienei informaciją apie kito Kontrolės komiteto posėdžio laiką.

„Reglamente nurodyta, jog posėdyje nedalyvauti galima tik dėl labai svarbių priežasčių, – konstatavo Kontrolės komiteto pirmininkas S. Grinkevičius. – Jei I. Fiodorova ir N. Naujokienė ir toliau taip elgsis, teks kreiptis į Etikos komisiją.“

N. Naujokienė jau yra sulaukusi etikos sargų dėmesio. Jos elgesį dėl galimai supainiotų viešųjų ir privačiųjų interesų svarsto Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

Kitas Kėdainių r. savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis šaukiamas rugsėjo 14 d. 16 val.

Panašios naujienos