Kėdainių miesto seniūnijai priklausančio pastato Kėdainių Skongalio gatvėje 23A kai kurių nuomininkų mokėjimo / nemokėjimo už paslaugas istorija, seniai turėjusi būti išaiškinta ir išspręsta, vilkinama. Vakar Kėdainių rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komitete turėję būti sudėti taškai ant „i“ taip ir liko daugtaškiu…

Akivaizdu, kad vengiama atsakyti į Kontrolės komiteto klausimus, kodėl sudaromos išskirtinės veiklos sąlygos mokesčių mokėtojų sąskaita įmonėms, tarp kurių – ir viena, su kuria giminystės ryšiai sieja tarybos ir to paties Kontrolės komiteto narę, Seimo nario Dariaus Kaminsko padėjėją Nijolę Naujokienę.

Kyla klausimas, ar ne dėl to į praėjusį posėdį neatvyko neva kvietimo negavęs rajono meras Valentinas Tamulis, kuris nustatyto pažeidimo laikotarpiu vadovavo miesto seniūnijai?

Šį kartą Kontrolės komitetas negalėjo dirbti, nes į jį neatvyko dvi komiteto narės, valdančiųjų koalicijos partnerės N. Naujokienė ir Indrė Fiodorova. Pastarosios pranešime apie neatvykimą nurodyta priežastis – netinkamas laikas vidury dienos.

Kvorumo nebuvo, klausimai liko nesvarstyti. Kontrolės komitetą sudaro keturi tarybos nariai: Saulius Grinkevičius – komiteto pirmininkas, Adelė Štelmokienė, I. Fiodorova ir N. Naujokienė.

S. Grinkevičius dėl sugaišinto brangaus laiko atsiprašė į posėdį atvykusių rajono mero, savivaldybės specialistų ir seniūnijos atstovų. Tarybos sekretorė įpareigota perduoti I. Fiodorovai ir N. Naujokienei informaciją apie kito Kontrolės komiteto posėdžio laiką.

„Reglamente nurodyta, jog posėdyje nedalyvauti galima tik dėl labai svarbių priežasčių, – konstatavo Kontrolės komiteto pirmininkas S. Grinkevičius. – Jei I. Fiodorova ir N. Naujokienė ir toliau taip elgsis, teks kreiptis į Etikos komisiją.“

N. Naujokienė jau yra sulaukusi etikos sargų dėmesio. Jos elgesį dėl galimai supainiotų viešųjų ir privačiųjų interesų svarsto Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

Kitas Kėdainių r. savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis šaukiamas rugsėjo 14 d. 16 val.

Panašios naujienos

17 Responses

 1. Na

  Gal dar kam nors nesimato,kad čia iš anksto nesusitarę? Rugpjūčio 14 -tą neatvyks meras.Ir vėl kontrolės komitetas negalės dirbti.

  Atsakyti
   • Birutė

    Tai ir arkliui aišku, kad susitarę. Kas jiem belieka daryti? Šita šutvė stengiasi pasiekti savo tikslą. Gerai, kad,, Kėdainių mugė “ ir jos žurnalistai dar parašo, tai iš vis nieko nežinotumėm. Būtų seniai viskas užglaistyta. Pinigų vergai. Bet bent gauna nemokamą reklamą seimo nario patarėja. Irgi gerai.

 2. Rita

  Man sunku patiketi, kad tai tiesa, nes straipsnio autore p. Marijosiene, o mes ja zinome. Norisi tiketi, bet abejoniu daug kyla del tiesos

  Atsakyti
  • Laima

   Man abejonių nekyla dėl tiesos. Nes aš apie šitą firmelę per daug gerai žinau. Jei nebeturite ko pasakyti, tai užsičiauupkite ir neaušinkte burnos. Ir neieškokite sliekų ten, kur jie nesiveisia. Dar čia ne visa tiesa. O jūs mieloji eikite užsitepkite sviesto ant duonos, už advokatavimą tikrai nusipelnėte. Ar nesiseka niekaip galų paslėpti?

   Atsakyti
 3. jurka

  Ponia Naujokienė per didelė ponia, kad eitų , o paklapčiukė Fiodorova, taip daro, kaip liepia Aukštikalnio uošvytė, juk dukrytės biznuis, galvoja kaip nors išsisukti.

  Atsakyti
 4. Laima

  Kažkokia tragedija. Norėčiau sužinoti ar nėra priemonių kaip šitą klaną sutvarkyti? Fiodorova, Naujokiene, Tamuli ką sau leidžiate? Taip, vien iš komentarų matosi kaip tas,, partneris“suko bizniuką. Po kilimu kiek visko sukosi oi, oi. Vistiek jus nuo atsakomybės neišsisuksit. Šlykštu.

  Atsakyti
 5. jone

  Reikia Naujokienes , žentelio, Kaminsko, Tamulio šutvę verst lauk, kiek gali tyčiotis iš mūsų.

  Atsakyti
 6. vilte

  Tikrai įtartinas šis visas reikalas, norėtusi žinoti tikrą tiesą, bet sunku tikėti Kėdainių Mugės žurnaliste šia, labai sunku tikėti, atsiprašau… bet negaliu.

  Atsakyti
  • Laima

   O kodėl jums sunku tikėti? Kas neleidžia tikėti? Čia ne tikybos vadovėlis. Skaitai kas parašyta juodu ant balto ir viskas aišku. O, jei jūs turite kažkokių asmeniškumų, tai pradėkite nuo savęs. O Ingrida kėlė, kelia ir kels visas negeroves į dienos šviesą,kad ir kaip jums tai nepatiktų. Arba yra kitas pasirinkimas skaityti,, rinkos aikštę “ir jos liaupses valdžiai. Tai tiek, sėkmės

   Atsakyti
 7. Vyga

  Žmonės nebenori nieko tikėti, kadangi Blažytes laikraštukas rašo tik nesąmones.Pirmyn Ingrida, tik tiesa daro mus stipresnius, o Nijoles / uišvienes karjera tuoj baigsis, kai Kaminskas nepateks į seimą, Blažytė hą išmes , kaip pasielgė su visais jai nereikalingais šlamštais.

  Atsakyti
 8. Kurpis

  Reikia kad babyte pencininkė paliktų tarybą ir pekla baigtūsi, nes žentas smegenų be jos neturi .

  Atsakyti
 9. Tai nebeilgai liko laukti tos laimingos dienos kada baltoji karalienė bus išmesta per bortą. Na, bet jei kaminskas patektų į tautos atstovybę, būtų visiškas nesusipratimas. Patiko kėdę trinti ir nieko neveikti 4 metus. Būtų sąžiningas savarankiškai kandidatuojantis nesiplaktų prie vikondos, dar suprasčiau. Tai kame tas savarankiškumas pasireiškia? Čia viskas įskaičiuota, kaip Maximoj.

  Atsakyti
 10. Kazys

  Kaip negėda darbo partijos atstovei Fiodorovai, jauna, tačiau jau sugadinta , kad tik prie lovio, peza bile ką, bendrai Uspaskio chebra , kiek žinau labai domisi visokiais tualetû užrakinimo klausimais.Kažin kaip bus kai jos vyrelis liks už borto, bendrai darbiete komsamolka Naujokienė priglaus paklapčiukę po sparnu.

  Atsakyti
 11. Roma

  Viena šiukšlė ir yra viena, o visa krūva jau sąvartynas. Ir kokia iš jos ten atstovė, žodžio nepralemena,bestuburė.

  Atsakyti
 12. Alfonsas

  Žmones atsipeikekit, jau Naujokienė su svita visą rajoną uzurpavo, kenda Fiodorovams tiesiai į šikną, kedainiečiai praregekit pagaliau

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.