Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis, kad ir kaip nenorėtų, vis dėlto turės paklusti savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto valiai ir atvykti į pakartotinai šaukiamą posėdį rugpjūčio 4 dieną.

Komiteto pirmininkas Saulius Grinkevičius šį kartą raštu pakvietė merą į posėdį.

Tokios procedūros prireikė, po praėjusio Kontrolės komiteto posėdžio, į kurį V. Tamulis neatvyko.

Būtent iš jo buvo tikimasi sužinoti visą tiesą, kodėl kai kurie Kėdainių seniūnijai priklausančio pastato Skongalio g. 23A patalpų nuomininkai moka už komunalines paslaugas, kiti – nemoka, o kitiems iš vis net sąskaitos nerašomos.

Tuo betvarkės, kurią aptiko savivaldybės kontrolieriai, laikotarpiu Kėdainių miesto seniūnijai vadovavo V. Tamulis.

Didžiausius energetinius kaštus seniūnijai sudaranti viena įmonė nuomininkė glaudžiai yra susijusi su įtakinga V. Tamulio politine bendražyge.

„Kėdainių mugei“ neturint galimybės tiesiai paklausti V. Tamulio (telefonu neatsiliepia), į paklausimą raštu, mero patarėja atsakė, jog meras į Kontrolės komiteto posėdį nebuvo pakviestas.

Informaciją apie kvietimą į posėdį merui turėjo perduoti savivaldybės tarybos sekretorė Laura Rimdžiūtė. Tačiau, sužinoti, ar ji to nepadarė, ar meras ignoravo pakvietimą vėl gi neįmanoma. L. Rimdžiūtė atostogauja ir į telefono skambučius neatsako.

Mažai tikėtina, kad V. Tamulis nežinojo apie įvyksiantį Kontrolės komiteto posėdį. Keista, kad jam pačiam nerūpėjo ateiti ir paaiškinti, o gal ir pačiam išsiaiškinti situacijos. Per savivaldybės tarybos posėdį apie tai buvo kalbama, jis pats teigė, jog nėra tame jokio kriminalo, esą viską labai paprasta išsiaiškinti,.. Tačiau nepasinaudojo galimybe tai padaryti.

Tuo metu, kai turėjo vykti Kontrolės komiteto posėdis savo darbotvarkėje meras susiplanavo „Kėdainių rajone vykdomų projektų aptarimą su Administracijos skyrių specialistais“.

Pasiaiškinti Kontrolės komitetui buvo pasiųsta buvusi seniūnijos buhalterė, kuri tuo „betvarkės laikotarpiu“ sirgo, nieko paaiškinti negalėjo, bet kaltę prisiiminėjo.

Meras V. Tamulis yra laukiamas Kontrolės komiteto posėdyje rugpjūčio 4 d. 14 val. Komiteto posėdis turi būti tiesiogiai transliuojamas internetu.

9 Responses

 1. O, čia tai geras! O rugpjūčio 4 dieną, kai meras V. Tamulis turės dalyvauti Kontrolės komiteto posėdyje, tikriausiai susirgs ir vėl nedalyvaus. Betvarkė seniūnijoje, o savivaldybėje įdomu kaip? Būtinai reiks žiūrėti tiesioginę transliaciją, nes transliacijos įrašas praeito Kontrolės komiteto posėdžio ir kažkaip stebuklingai greit dingo. Ir dar kas įdomu, kodėl kalbama tik apie 2018-2020 metų nesumokėtus mokesčius, juk šita minima įmonė veiklą pradėjo 2016metais,jei neklystu. Kaip tada buvo su komunalinių mokesčių mokėjimų? Labai norėčiau išgirsti. Ir elektros skaitiklių neturėjo, nebent dabar pasistatė.Tegul nemeluoja.

  Atsakyti
 2. Na

  Na ,nežinojo! Aš ,pašalinis žmogus, žinojau, kad bus posėdis, o meras matykit nežinojo.Jau ir nebe juokinga.

  Atsakyti
 3. Jau čia tai tikrai, neateiti į Kontrolės komiteto posėdį, kokia nepagarba visiems kėdainiečiams. Jau nekalbu apie komiteto pirmininką ir narius. Nežinau, kodėl mokesčių inspekcija netikrina tokių,, partnerių “, kur užsakovas gaudamas užsakytą maistą, negauna jokio dokumento. Perka katę maiše.,, rinkoj“skaičiau komentarus, dar netgi atlyginimus mokėjo vokeliuose. Aš apakus nuo tokių firmelių. Gal geriau ir tegul varo į tą savo Vilnių bizniuko sukti. Sėkmės gyvenime ir meilėje.

  Atsakyti
 4. Turtai atsiranda iš daugelio žmonių skurdo.
  ,,Jau penkiolika metų niekas negali paaiškinti kaip iš gan žemos algos išdygsta itin aukštos pilys“(J.Erlickas)

  Atsakyti
 5. Ana

  Iš vis būtų gerai parašyti kaip suprasti ar gauna tinkamą kvitą pirkėjas,nes tikrai yra tokių parduotuvių, maitinimo įmonių, kur iš viso nieko neduoda arba kitos duoda tik čekį. Kiek žinau čekyje įrašyta suma turi sutapti su pirkėjui duodama sąskaita.

  Atsakyti
 6. Lina

  Gi viskà reguliuoja Naujokienė, tai ir neleido savo statytinio eiti aiškintis, o tai dar prisiaiškins ir viską išplepes, būta ir pinigų vokeliuose pikti liežuviai plaka ir dar kai ko☺️

  Atsakyti
  • O jetau, visiškas dugnas. Negi meras jau nebeturi žodžio. Jis gal tikrai geras žmogus. Man atrodo, kad jis įkrito kaip muselė į išrūgas. O gal aš per gerai galvoju, gal čia atitiko kirvis kotą. Iš kur pas šitą ponią tiek pagiežos. Žinot, rudenį, prieš dvėsdamos ir musės aršesnės ir skaudžiau kanda.

   Atsakyti
 7. Birutė

  Tokia mano pažįstama dirba ten toj siuvyklos prie policijos.Na,ir atveždavo maistą,, partneriai“, o ateidavo tikrai daug žmonių valgyti. Tai sakė paimdavo pinigus už maistą, bet kasos kvito niekada nebuvo gavusi. Kaip jums patinka?

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.