Praėjusį penktadienį Kėdainių rajono tarybos posėdžio metu viešumon iškilo žinia, jog Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis dar nėra paruošęs ir pateikęs Kėdainių rajono tarybai svarstyti ir tvirtinti mero veiklos 2019 m. ataskaitos.


Tarybos narei Karolinai Štelmokaitei net du kartus paklausus: „Mere, kur jūsų ataskaita?“, tylėjo, lyg vandens į burną prisisėmęs.

Savivaldybės įstaigų, netgi medicinos įstaigų vadovai šiuo pandemijos metu, nepaisant visų aplinkybių atitraukti nuo savo tiesioginių darbų, visą savaitę prieš tarybos posėdį komitetuose atsakinėjo į netgi smulkmeniškus klausimus.

Komitetų posėdžiuose valdantieji „šokdino“ savivaldybės įstaigų vadovus, nagrinėdami jų veiklos 2019 m. ataskaitas, o ypač smulkmeniškai buvo aptarti Pirminio sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovės darbo rezultatai.

Tačiau mero ataskaitos pasigesta nebuvo.

Visų ankstesnių merų ataskaitos buvo patvirtintos dar iki kitų balandžio 1 dienos: 2019 m. kovo 29 d., 2018 m. kovo 30 d., 2017 m. kovo 31 d., 2016 m. kovo 25 d. ir t. t.

Prasidėjo paskutinė balandžio savaitė, o mero ataskaitos vis dar nėra.

Panašios naujienos

6 Responses

 1. Haha

  Tai jis daug ką pamiršo. Pamiršo ir kad šiais laikais jau nebeapgausi žmonių taip papratai, tiesiog atpirkimo ožį susiradus 🙂

  Atsakyti
 2. As

  Staipsnis geras ir taiklus, tačiau laiknatis visų žurnalistikos principų, Ingrida turėkjo gauti ir Tamulio komentarą. Nes dabar neduota žmogui atsakyti į jam mestus kaltinimus, tai būtų traktuojamas kaip pažeidimas žurnalistei

  Atsakyti
  • :)

   Tamulis turėjo gaimybę atsakyti tarybos narei K. Štelmokaitei. Neatsakė. Tą ką jis būtų atsakęs Ingridai?

   Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.