Kėdainių rajono savivaldybės direktorius Arūnas Kacevičius prieštarauja rajono mero Valentino Tamulio per sau palankią rajono spaudą pareikštiems priekaištams savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vadovui.
Nepalaiko administracijos vadovas ir mero raginimo skyriaus vedėjui Vytautui Andruliui trauktis iš pareigų.

Po dviejų straipsnių kitoje rajono spaudoje, nukreiptų prieš savivaldybės skyriaus vedėją, tiesiog menkinant jo reputaciją ir galbūt net asmens orumą, „Kėdainių mugė“ kreipėsi į tiesioginį V. Andrulio vadovą, savivaldybės administracijos direktorių A. Kacevičių:

 Ką turi daryti ir nepadaro Viešosios tvarkos skyrius ir jo vadovas?
– Jei ką turi daryti ir nepadaro, kalbuosi su skyriaus darbuotojais – vedėju ir specialistais. Tikrai nemanau, kad per spaudą reikėtų aiškinti ar duoti nurodymus man pavaldiems specialistams.

 Meras vis dėlto vertino tuos darbus per spaudą net du kartus…
– Nežinau, nežinau, mero žodžių tikrai nekomentuosiu. Aš pats dirbu tokiu principu, kad jeigu iškyla problemos, sprendžiame kartu su darbuotojais.

– Kaip vertinate Viešosios tvarkos skyriaus darbą? Ar pateisina jūsų, kaip tiesioginio vadovo lūkesčius?
– Tikrai nėra savivaldybėje tokio skyriaus, ir apie save galiu tą patį pasakyti, dirbančio tobulai. Tobulumui ribų nėra, visada yra kur pasistengti, ką padaryti geriau. Bet aš tikrai neišskiriu Viešosios tvarkos skyriaus darbo iš kitų kaip dirbančio geriau ar blogiau. Kaip ir visų kitų skyrių darbe pasitaiko klaidų, yra ir vietų, kur reikėtų pasitempti. Bet tikrai nėra jis
kažkuo išskirtinis, apie kurį reikėtų kalbėti, išskiriant iš kitų savivaldybės administracijos skyrių.

– Ar jau sulaukėte V. Andriulio pareiškimo atsistatydinti?
– Ne.

– O ar jūs laukiate to pareiškimo?
– Ką reiškia, lauki ar nelauki? Niekam nesakiau, kad laukiu, manęs niekas ir neklausė, ar aš laukiu, ar nelaukiu. Negali apie tai būti net kalbos.

Meras bando dirbti ir administracijos direktoriaus darbą.

Panašu, kad jau antrus metus mero kėdėje sėdintis V. Tamulis dar vis neišsiaiškino mero funkcijų ir galių. Per spaudą „atleidinėja“ iš darbo sau nepavaldžius specialistus, kaltina juos aplaidžiu darbu dėl ne jų pavaldume esančių darbų neatlikimo.

Mero taikiniu pasirinktas ne tik V. Andrulis. Kritikos strėlės per sau palankią žiniasklaidą paleistos ir į vadovus, su kuriais jau anksčiau buvo bandyta susidoroti: Kėdainių pirminio sveikatos priežiūros centro, UAB „Kėdbuso“, UAB „Kėdainių vandenys“. Tačiau nė vienas iš jų nėra nei pavaldūs, nei atskaitingi rajono merui.

Panašios naujienos

7 Responses

 1. Ana

  Išsiskyrė nuomonės šitų dviejų ponų, bet už tuos,, nepatogius „klausimus direktoriukas, man atrodo, jum būtų įspyręs į vieną vietą. Juk dabar turės atsiskaityti,, naujovkai“. O kas grybų grybas? Spėkit….. Užtenka kalamburų paskaityti iš jo 2019 metų veiklos ataskaitos,kaip asmeniškai prisidėjo prie kanapių fabriko atidarymo,, taip asmeniškai aš prisidėjau, nes atidariau šitą įmonę jos atidarymo dieną! Perkirpau juostelę.“ Gali nugriūt iš koto.
  Vistiek tamstai iš kišenės tebekyšančios žagrės rankenos nepavyks paslėpti. Tai ir nešokit aukščiau bambos. Įjunkit logiką. Tai dabar atrodot kaip mažas vaikas, išlindęs iš po ilgo mamos sijono.

  Atsakyti
 2. Birutė

  ,, Faktas yra tas, kad darbo partija, kurios dėka Lietuva, sužinojo, ką reiškia,, otkatas“, turi 1,8 mln papildytą sąskaitą. Taigi, Uspaskichas apvogė mokesčių mokėtojus, dešimtmetį tyčiojosi iš valstybės ir teisingumo, išlipo beveik sausas, o dabar mokesčių mokėtojų pinigais eina į naujus rinkimus. Tai jau nebe apsurdo teatras, o bananų respublikos kronikos.
  O minios baudžiauninkų, prisiplakėlių ir tėvą bei motiną pasirengusių parduoti veidmainių, dalyvavo Vikondos jubiliejuje. Ir*Rinkos aikštė *nušvietė tokį sambūrį tarsi nacionalinę šventę“(Vidas Rachlevičius).

  Atsakyti
 3. Roma

  Agurkichui už šituos ledus Lietuvos žmonės sumokės didelė kaina, jei jų šutvę išrinks!!! Taip ir nuperkami savigarbos neturintys žmonės ir priedo išrenka vagis į Seimą. Svieto pabaiga. Rinkit sėkmingai. Jiems iki milijardo trūksta tik vieno milijono.

  Atsakyti
 4. Pranas

  Arūnas ,tikras vadovas. Nenusišneka ant kiekvieno kampo kaip meras. Gina savo darbuotojus, kaip pridera. Ir savo nuomonės nebijo. Respect.

  Atsakyti
 5. Juozapas

  Kažkaip keista,kad duodamas interviu Kacevičius neatsiklausė Naujokienes, juk be jos ,kalbama, net plaukas nenukrenta, sėdi ponia savivaldybėje, ilgisi savo kėdės.Arūnas šaunuolis, dirbk ir toliau taip, tu sugebi, tik nepasiduok Nijoles- zentelio duetui, o apie Tamulį tai nekreip dėmesio.Tikrai esi teisingas žmogus, gaila , kad nėjai į merus.Laikykis, vienintelis iš tos šutvės, kuris savo vietoje, dar reikėtų pačiam pasiaiškinti, už kokius nuopelnus Muznikas buvo Vikondos baliuje, juk jau vienąkart lyg tai buvo praradęs darbą.

  Atsakyti
 6. Rita

  Bėk Arūnai nuo Naujokienes šutvės, juk jin visai buvo ,,nuvairavusi,, rajoną, tegu sėdi pensijij ir netrukdo dirbti, ale vis negana, juk į graba nenusineši, nebent ženteliui reikia.

  Atsakyti
 7. ***

  Tai toks ir diras, jei leidžia kiekvienai varnai š—į ant galvos. Tegul eina dirbti į mokesčius, gal patvarkys šitą,, partnerį „. Galėtų rinka parašyti kokia pridėtinę vertę sukūrė šita bendrovė iš stovyklautojų maitinimo. Būtų labai įdomu.

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.