Kėdainių rajono savivaldybė informuoja: mero Sauliaus Grinkevičiaus iniciatyva surengtas susitikimas su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato viršininku Gintautu Dirmeikiu. Dalykiškame pokalbyje dalyvavo ir savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

viesosios-tvarkos-skyrius-ruosiasi-dirbti-naktimisSusitikime aptartas tarybos sprendimas uždrausti viešosiose vietose prašyti išmaldos ir aktyviai (t. y. žodžiu ar kitais veiksmais priekabiaujant prie praeivių, garsiai šūkaujant ar vartojant necenzūrinius žodžius, priėjus prie praeivių, taip pat kitokiais įžūliais veiksmais) rinkti aukas. Rajono vadovai domėjosi, kaip policijos pareigūnams sekasi spręsti šią problemą.

Komisariato duomenimis, per nepilną mėnesį buvo taikyta tik viena administracinė poveikio priemonė.

Meras S. Grinkevičius su komisaru G. Dirmeikiu aptarė viešosios tvarkos skyriaus savivaldybėje steigimo ir jame dirbsiančių specialistų etatų klausimą bei bendradarbiavimo galimybes.

„Džiugu, kad komisaras pažadėjo talkinti šioje veikloje – prisidėti prie teisinės bazės kūrimo, keistis informacija, taip pat padėti apmokyti viešosios tvarkos skyriaus specialistus“, – sakė meras.

Komisariato vadovo teigimu, pareigūnai prisidės ir sprendžiant kitą problemą, susijusią su vaizdo stebėjimo kameromis. Kėdainių rajono policijos komisariatas liko vienintelis šalyje, teikiantis šią paslaugą, todėl norima, kad mūsų pareigūnai atsisakytų vaizdo kamerų stebėjimo funkcijos. Kadangi šį klausimą turės spręsti rajono savivaldybė, analizuotas šios funkcijos perėmimas iš pareigūnų.

„Nors komisariatas geranoriškai sutiko suteikti patalpas, kuriose įrengta vaizdo stebėjimo sistema, tačiau mums teks spręsti darbuotojų klausimą. Kituose šalies rajonuose stebėtojais įdarbinti neįgalieji. Galbūt ir mes pasinaudosime kitų savivaldybių patirtimi. Mūsų pareigūnai pažadėjo apmokyti naujus žmones“, – sakė S. Grinkevičius.

Susitikimo pabaigoje rajono ir komisariato vadovai pasidžiaugė, kad Kėdainių miesto ir Agurkų švenčių vietose nebuvo užfiksuota teisės pažeidimų.

Kėdainių rajono savivaldybės inf. 

One Response

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.