Leidimas atstatyti lenteles su žaliomis rodyklėmis negautas, net, daugelio manymu, gana gero matomumo sankryžose, – praneša Kėdainių rajono savivaldybė.

Savivaldybė gavo VšĮ Transporto kompetencijų agentūros direktoriaus Mariaus Baranausko pasirašytą raštą kuriame: „Įvertinę pateiktus argumentus informuojame, kad TKA, vertindama lentelių su žalia rodykle prie raudono šviesoforo signalo įrengimą, vadovaujasi Kelių šviesoforų įrengimo taisyklėse ir Lentelių su žalia rodykle prie raudono šviesoforo signalo įrengimo vertinimo metodikoje (suderintoje su susisiekimo ministerija), nustatytais vertinimo kriterijais. Jūsų rašte minimi argumentai neatitinka nustatytų vertinimo kriterijų, todėl TKA negali jų priimti ir suderinti laikino lentelių su žalia rodykle įrengimo“.

Primename, kad žalios rodyklės šių metų vasario 15 d. buvo nuimtos šiose sankryžose: iš J. Basanavičiaus g. į Kęstučio g., iš J. Basanavičiaus g. į Birutės g., iš Tilto g. į J. Basanavičiaus g., iš J. Basanavičiaus g. į Gedimino g., iš Gedimino g. į J. Basanavičiaus g., iš Didžiosios g. į J. Basanavičiaus g., iš J. Basanavičiaus g. į Knypavos g., iš Knypavos g. į J. Basanavičiaus g., iš Kęstučio g. į J. Basanavičiaus g.

Kėdainių savivaldybė dėl sankryžų reguliavimo vargsta ne vienerius metus. Dalis žaliųjų rodyklių Kėdainiuose jau buvo nuimtos dar 2020 m. Tiesa, vėliau jos buvo sugrąžintos. Panašu, kad šį kartą to neįvyks.