Remiantis virtualaus sergamumo koronavirusu žemėlapio duomenimis, lapkričio 2–5  dienomis Kėdainių rajone užregistruota 30 susirgimų COVID-19 (koronavirusine infekcija).

Minėtomis dienomis pasveiko 10 sirgusių asmenų, todėl šiuo metu rajone, žemėlapio duomenimis, yra 122 sergantieji koronavirusu.

Iš viso rajone nuo pandemijos pradžios užregistruoti 166 COVID-19 atvejai, pasveiko 43 žmonės, vienas koronavirusu sirgęs žmogus mirė dėl kitų priežasčių.

Per pastarąsias dvi savaites užfiksuota 112 naujų COVID-19 (koronavirusinės infekcijos) atvejų.

Kėdainių rajono savivaldybės interneto svetainėje informuojama, kad užfiksuoti pirmieji susirgimų koronavirusu atvejai Josvainių socialiniame ir ugdymo centre bei Dotnuvos slaugos namuose. Sergantys ir su jais turėję kontaktą asmenys skubiai izoliuoti, patalpos dezinfekuotos, griežtai laikomasi visų epidemiologinių rekomendacijų, vykdomi visi Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro (VESOC) ir Visuomenės sveikatos centro nurodymai. 

„Kėdainių mugės“, www.kedainiai.lt inf.

8 Responses

 1. fdg

  Ačiū gerbiamam Pauliui Aukštikalniui, kad dvi savaites pratylėjo, kad lankėsi, štai ir išlindo …
  tikiuosi tas galimas parazitas ramiai miega naktim… nes jo vietoje aš nemiegočiau…. parazitai ne kitaip… prisiagitavot….

  Atsakyti
 2. Anzelmas

  Vieša paslaptis lenda. Paulius Auštikalnis, jau sirgdamas, lankėsi Dotnuvos senelių namuose prieš pat rinkimų finalą. Tačiau apie susitikimus tenai visuomenės sveikatos centro neinformavo ir kontaktų nepridavė. Niekas po apsilankymo ten nesiizoliavo. Todėl mes šiandien turime rezultatus.

  Atsakyti
 3. papildymas

  Dar pridekim tai, kad Pauliukas priesrinkimini pirmadienį buvo Šėtos slaugos namuose….

  Atsakyti
 4. Gal

  jisai nežinojo, kad yra užsikrėtęs koronavirusu, todėl ir lakstė agituodamas. Nejaugi žinodamas, kad serga būtų lakstęs. Gerai jei sergantys pasveiks, o jei ne?

  Atsakyti
 5. vorė

  nu jo majo, kodel ponia Stalioriene nesaugojo savo gyventojų, kodel įsileido, ar vykde Naujokienes nurodymus, juk abi tije šaikoje, judejime, matomai už tai ir gavo daRBO VIETĄ, seneliai paskutiniai, ar reikėjo agitacijos, jiems tas pats ar Jonas ar Petras, mat Staliorienei tai tikrai ne tas pats.Geda tokiai direktoriai, jei tai vyko,

  Atsakyti
 6. Kažkoks

  košmaras. Neįsivaizduoju, kaip taip galima elgtis. Už savo tokius darbelius turi sulaukti teismo valandos.
  Dabar, turbūt, šitiems visiems lanksčiusiems,, pakasynos,,, kai kėdainiečiai neišrinko pono su trim butais Vilniuje. Įdomu ką jis veiks dabar?

  Atsakyti
  • Janina

   garantas vėl Akušerijos skyriaus vedėju taps arba PSPC arba Kėdainių ligoinės direktorium padarys, tikrai nepaliks jo be darbo

   Atsakyti
 7. Tai

  visko gali būti. Juk ne veltui,, kabinėjosi,, prie PSPC direktorės.

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.