Lietuvos statistikos departamento švieslentėje „Sergamumas COVID-19 liga savivaldybėse“ pateikiamais duomenimis, per paskutines septynias dienas Kėdainių rajone patvirtinti 162 susirgimų koronavirusu atvejai.

Tai – 44 atvejais daugiau nei ankstesnę savaitę. Per paskutines 7 dienas atlikti 896 tyrimai sergamumui COVID-19  nustatyti, teigiamų tyrimų dalis minėtu laikotarpiu sudarė 18,1 proc.

Remiantis virtualaus sergamumo COVID-19 (koronavirusu) žemėlapiu, per pastarąją savaitę Kėdainių rajone pasveiko 19 žmonių.  Mirė dar keturi žmonės.

Lapkričio 16 dienos žemėlapio duomenimis, koronavirusine infekcija rajone serga 338 žmonės. Nuo pandemijos pradžios Kėdainių rajone patvirtintų koronavirusinės infekcijos atvejų skaičius siekia 418. Iš viso pasveiko 73 gyventojai. Nuo koronaviruso iš viso yra mirę 5 žmonės, dar dvi mirtys užfiksuotos, kai kraštiečiai, kuriems buvo diagnozuotas koronavirusas, mirė dėl kitų priežasčių.

Kėdainiuose šį trečiadienį rengiamasi atidaryti mobilųjį koronaviruso patikros punktą. Jame bus paimami mėginiai dėl koronaviruso nustatymo rajono gyventojams. Savaitgalį priešais Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centrą pastatyta palapinė, į kurią gyventojai atvyks priduoti mėginių, laukiama kitos įrangos.

Kėdainių ligoninėje, gavus koordinuojančios įstaigos LSMU Kauno klinikų sprendimą, iki 50 lovų su deguonies tiekimu didinamas skyrius pacientams, sergantiems COVID-19 (koronavirusine infekcija) gydyti.

Kaip informuoja Kėdainių rajono savivaldybė, visas Terapinis skyrius bus paskirtas koronaviruso infekcija užsikrėtusiems pacientams gydyti. Praeitą savaitę paruošus pirmąsias 30 rezervinių stacionarinių lovų su deguonies tiekimu, jos visos jau beveik ir yra užpildytos.

Į Kėdainiuose paruoštą „kovidinių“ pacientų skyrių yra nukreipiami ir atvyksta pacientai iš viso Kauno regiono. Kėdainių ligoninėje dėl to buvo pertvarkyti kiti skyriai, apribotas slaugos paslaugas gaunančių ligonių kiekis, pastaruoju metu nebeguldomi nauji pacientai. Kėdainių rajono savivaldybė informuoja, kad ambulatorinės paslaugos teikiamos taip pat. Konsultacijų poliklinikos darbas nesikeičia.

Papildyta:

Kėdainių ligoninė taip pat informavo, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. atnaujintas gimdyvių priėmimas į VšĮ Kėdainių ligoninės akušerinį
skyrių. Tačiau nuo lapkričio 16 iki 30 d. yra sustabdomos planinės
operacijos ir dieninės chirurgijos paslaugos chirurgijos, traumatologijos
ir ausų, nosies, gerklės skyriuose.

Panašios naujienos