Nacionalinis kraujo centras informuoja, kad šį antradienį, lapkričio 17 d., nuo 10:00 iki 16:30 valandos, Kėdainių rajono savivaldybės pastato 1 aukšto salėje vyks kraujo donorystės akcija.

Karantinas Nacionalinio kraujo centro darbo nesustabdo – ir toliau labai laukiami donorai, kurių paaukotas kraujas pristatomas gydymo įstaigoms.

Būdami atsakingi už visų šalies gydymo įstaigų aprūpinimą krauju, kviečiame ir labai laukiame kraujo donorų savo padaliniuose didžiuosiuose miestuose, o Kėdainių krašto donorų lauksime lapkričio 17 dieną nuo 10:00 iki 16:30 valandos Kėdainių rajono savivaldybėje.

Nacionalinio kraujo centro medikai kraujo donorų lauks 1 aukšto salėje.

Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialo atstovai prašo visų planuojančių dalyvauti kraujo donorystės akcijoje registruotis telefonu 8 655 43757. Donorams bus paskiriamas laikas išvengiant būriavimosi kraujo donorystės patalpoje ar laukiamajame.

Kraujo nuolat reikia neatidėliotiniems ir gyvybiškai svarbiems atvejams – žmonėms po nelaimingų atsitikimų, traumų, nudegimų, taip pat gimdymų metu, kraujo vėžiu ir kitomis sunkiomis ligomis sergantiems pacientams.

Atkreipiame dėmesį į tai, jog NKC padaliniuose ir mobiliose išvykose laikomasi visų saugumo reikalavimų: donorai ir personalas dėvi veido apsaugos priemones, kiekvienam donorui matuojama kūno paviršiaus temperatūra, atvykę donorai turi dezinfekuoti rankas, reguliuojami ateinančiųjų duoti kraujo srautai. Taip pat patalpų ir įrangos paviršiai yra kruopščiai dezinfekuojami, NKC personalui nuolat atliekami profilaktiniai tyrimai dėl COVID-19, įstaigoje nesilanko koronavirusine infekcija sergantys asmenys bei laikomasi kitų prevencinių priemonių.

NKC Panevėžio filialo, „Kėdainių mugės“ inf.