Lapkričio 7 d. virtualaus sergamumo koronavirusu žemėlapio duomenimis, Kėdainių rajone yra 173 sergantys COVID-19 (koronavirusine infekcija) žmonės, mirė vienas žmogus.

Lyginant su vakar dieną žemėlapyje skelbtais duomenimis, Kėdainių rajone užfiksuotų susirgimų skaičius išaugo 42 atvejais. Infekcija šiomis dienomis pasiglemžė dar vieną gyvybę – tai jau antrasis netekties atvejis rajone, rugsėjį vienas koronavirusu sirgęs žmogus mirė dėl kitų priežasčių.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro informacijoje įvardijami atvejai, per praėjusią parą registruoti protrūkiuose Kėdainių ligoninėje, akcinėje bendrovėje „Lifosa“ (Aliuminio fluorido ceche).

Iš viso rajone nuo pandemijos pradžios užregistruota 220 susirgimų koronavirusine infekcija atvejų, pasveiko 45 žmonės.

Lietuvoje – vėl naujų patvirtintų susirgimų rekordas. Per praėjusią parą šalyje patvirtinti 1 972 atvejai.

Svarbiausi kontaktiniai duomenys dėl koronaviruso yra čia.

1 diagrama: Susirgimų COVID-19 dinamika Kėdainių rajone nuo 2020 m. kovo mėn. Ašis „Bendras atvejų skaičius“ rodo bendrą susirgimų skaičių, skaičiuojant nuo pandemijos pradžios. Ašis „Naujų atvejų skaičius per mėnesį“ rodo, kiek naujų susirgimų užfiksuota Kėdainių rajone per konkretų mėnesį, išskyrus lapkričio mėnesį, kurio pateikiami duomenys apima tik 1-7 dienas. Diagrama sudaryta remiantis NVSC ir virtualaus Koronaviruso (COVID-19) Lietuvoje statistikos žemėlapio, atnaujinamo realiu laiku, duomenimis.

NVSC pav.

Informacija parengta remiantis NVSC ir Koronaviruso (COVID-19) Lietuvoje statistikos žemėlapio duomenimis.

One Response

  1. Nežinau

    kokiame ceche dirba Lifosoje kaimynė, ėjo į parduotuvę mačiau ir grįžo be kaukės. Dar pasižiūrėjau informaciją, galvoju,, grybauju,, nereikia lauke kaukių. Bet žiūriu parašyta kaukės turi būti taisyklingai dėvimos visur ir visada. Tai pasirodo žmonėms vienodai,, šviečia,, tie reikalavimai. Na, tai ir per tokius ir sėdėsime kaip avinai uždaryti į tvartą bele kiek laiko. Ir daug tokių,kurie nedėvi kaukių.

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.