Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Kauno departamentas informavo, kad šiuo metu Kėdainių rajone koronavirusine infekcija (COVID-19) serga 19 žmonių.

Paskutinis COVID-19 atvejis patvirtintas spalio 13 d. 44 metų amžiaus asmeniui, kuris gyvena vienas, pastaruoju metu dirbo nuotoliniu būdu. Artimą sąlytį (didelės rizikos) asmenų nenustatyta. Asmuo kreipėsi tyrimui dėl profilaktinio ištyrimo, klinikos nejaučia (atvejis besimptomis).

Virtualaus koronaviruso infekcijos žemėlapio spalio 14 d. duomenimis, 22 žmonės Kėdainių rajone nuo koronavirusinės infekcijos pasveiko.

Pastarosiomis dienomis Lietuvoje kiekvieną parą patvirtinama gerokai daugiau kaip 100 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejų. Ne išimtis ir praėjusi para, kai šalyje nustatyti 139 nauji atvejai.

Apie 31 tūkst. gyventojų – 14 tūkst. mažiau nei Kėdainių rajonas – turinčiame kaimyniniame Raseinių rajone serga 577 gyventojai, pasveikusiųjų yra 15.

Tačiau Kėdainiai išlieka sąraše savivaldybių, kuriose fiksuojamas didesnis sergamumas nei kitose savivaldybėse. Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad šią savaitę, nuo spalio 12 d. iki spalio 18 d. imtinai, Raseinių, Radviliškio, Kelmės, Šiaulių, Kauno, Vilniaus, Mažeikių, Šilalės, Kėdainių, Panevėžio rajonų, taip pat Šiaulių, Rietavo, Elektrėnų, Druskininkų, Kauno, Vilniaus, Panevėžio miestų gyventojams intensyviau atliekami tyrimai dėl koronaviruso (COVID-19).

Didelės rizikos savivaldybėse šią savaitę profilaktiškai tiriami gydymo bei socialinės globos įstaigų darbuotojai. Taip pat papildomai bus tiriami pacientai, kurie gydymo įstaigose praleido daugiau negu 48 valandas.

Pagal atnaujintą tvarką intensyvesnis testavimas vykdomas tose savivaldybėse, kuriose epidemiologinis rodiklis 100 tūkst. gyventojų yra didesnis už 25, ir per paskutines 14 dienų buvo nustatyta daugiau nei penki užsikrėtimo koronavirusine infekcija atvejai.

Iš viso šalyje patvirtinti 6505 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 3461 žmogus, 2903 – pasveiko, mirė 109 žmonės.

 „Kėdainių mugės“ inf.

Panašios naujienos

2 Responses

 1. kedainiete

  kodėl rašoma tik apie paskutinį atvejį? o kiek jų užfiksuota per savaitę? paskutinė informacija apie susirgimus Kėdainiuose buvo skelbta prieš savaitę. Kėdainiai vėl pakliuvo į intensyviau testuojamų savivaldybių sąrašą, vadinasi per praėjusią savaitę nustatytas ne vienas ir ne du atvejai. Kodėl nei rajono savivaldybė nei visuomenės sveikatos biuras nei spauda neteikia informacijos?

  Atsakyti
  • As

   Nebegima tiketi Kedainiu muge. Ji kazka slepia nuo musu visu. Galimai ji dirba Sorosui ir jo fondams. Ziniasklaida nupirkta plauti snegenis. Zurnalistai namus statosi ir masina perka, o mes ubagai liekam.

   Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.