Dažnai net nepagalvojame, kad aliejų būna skirtingų, apie aliejaus rūšis, o tiesiog perkame. Prieš tai mes nesidomime nei jo kilmės šalimi, nei kiek tas aliejus tyras. Todėl nieko nelaukę pakalbėkime apie pačias populiariausias aliejaus rūšis.

Viena populiariausių aliejaus rūšių yra alyvuogių aliejus. Jis naudojamas ne tik kepimui, tačiau ir pagardinti salotas ar kitą maistą. Iš esmės būtent alyvuogių aliejus yra naudojamas praktiškai visur.

Avokado aliejus. Kaip ir alyvuogių aliejus, turi itin daug įvairiausių sveikatai naudingų bei rekomenduojamų medžiagų. Avokado aliejus yra labai švelnaus skonio, kuris tinka praktiškai prie bet kokio maisto.

Graikinių riešutų aliejus – puikus aliejus, tinkantis gardinti maistą. Tiesa, nerekomenduojama jo naudoti kepimui, kadangi prie didelės temperatūros šis aliejus tampa kartus. Neskaitant to, graikinių riešutų aliejus turi labai daug puikių savybių, bei daug omega bei b6 vitamino.

Kanapių aliejus. Vis populiarėjantis kanapių aliejus yra tikras super maisto produktas, bent jau taip teigia didžioji dalis pardavėjų bei žmonių, kurie naudojasi šiuo produktu. Tačiau įdėmiau pasidomėjus, kokią gi naudą suteikia būtent kanapių aliejus, galime pamatyti, kad būtent šis aliejus turi tokių vitaminų bei naudingų medžiagų kaip: E,D,A,B vitaminai. Neskaitant to, šį aliejų naudoja ne tik maistui, tačiau ir veido drėkinimui, ar aknės gydymui, bei dar įvairiausių ligų gydymui, būtent todėl kanapių aliejus yra toks populiarus.

Kokoso aliejus. Itin populiarus dėl savo medžiagų, kurios reguliuoja apetitą, padeda numesti svorio, gerina širdies bei kraujotakos būklę, taip pat stipriai prisideda prie imuniteto stiprinimo, kas ypač aktualu šiomis šaltomis dienomis. Jis taip pat gerina smegenų veiklą bei atmintį, suteikia daugiau energijos bei padidina ištvermę,  gerina virškinimo sistemos darbą, bei, žinoma, atstato plaukų struktūrą, bei stiprina pačius plaukus. Galima būtų vardinti ir vardinti visus šiuos privalumus, kuriuos suteikia kokosų aliejus, tačiau labiau rekomenduojame tiesiog įsigyti ir pamatyti patiems, kaip reguliariai naudojant ne tik pagerės jūsų savijauta, tačiau ir plaukų struktūra.

Kukurūzų aliejus yra pripažintas kaip vienas geriausių aliejų, norint širdžiai sugrąžinti sveikatą. Būtent kukurūzų aliejus stipriai padeda kovoti su širdies kraujagyslių ligomis. Šį aliejų dažnai rekomenduoja ir šeimos gydytojai kaip maisto papildą.

Kaip matote, aliejų rūšių yra išties gausybė, visų mes neišvardinome ir labai tikimės supratote, kad kiekvienas aliejus turi savo privalumų. Tačiau svarbu suprasti, kad tik grynas bei ekologiškas aliejus gali atlikti jam paskirtas funkcijas. Todėl rekomenduojame pirkti aliejų tik aukščiausios rūšies. Tokį aliejų galite rasti : https://bionaturalis.lt/k/aliejus/ – čia rasite turbūt didžiausią visų aliejų pasirinkimą ir už priimtiną kainą, taip pat kiekvienas aliejus turi savo aprašymus, kur paminėtos jo naudos, todėl visada rekomenduojame paskaityti.

Užs. nr. 138