Kiek ilgai tarnauja mūsų širdis?

Kiekvienas kietas automobilio specialistas pasakytų, jog širdis yra galingas automobilio variklis, kuris, patikimai prižiūrimas, gali ilgai tarnauti. Jeigu mylite savo automobilį, tai kodėl neturėtumėte rūpintis savo širdimi. Gerai aprūpinta širdis žmogui padeda ilgai gyventi, o ilgai gyventi nori visi. Deja, bet kiekvienos širdies darbas turi skirtingą galiojimo laiką: vienas žmogus gali pasižymėti stipria širdimi ir gyventi ilgai, o kitas, kaip besistengtų, susiduria su širdies problemomis. Jeigu žinotume, kiek mums tarnaus mūsų širdis, pasidėtume pagalvę po galva ir ramiai lauktume, kada ji nustos plakti.

Ar širdies ligos yra įgimtos ar įgyjamos?

Dažnai žmonės sako, kad jų širdis yra silpna ir jie turi įgimtų širdies sutrikimų. Tai yra vienas iš faktų, bet negalime teigti vienareikšmiškai, kad tokiam įgimtos ligos defektui neturi įtakos sveikas gyvenimo būdas. Taip, daug kas lemia įgimtus dalykus. Vis dėlto tai galima pakeisti pradedant stiprinti širdies veiklą įvairiais fiziniais pratimais.

Kaip sustiprinti savo širdį?

Širdį galima stiprinti įvairiais būdais. Nėra vieno teisingo atsakymo. Vieni žmonės renkasi koncentruotus maisto papildus. Kiti mieliau renkasi fizinį aktyvumą lauke ar namuose. Yra labai įvairių būdų, kaip galime stiprinti savo širdies ritmą. Geriausia pasirinkti savo nuožiūra, kas jums labiau priimtina. Beje, vienas patikimiausių ir pigiausių širdies darbo gerinimo būdų yra fizinė veikla. Kartais labai pravartu tiesiog pasivažinėti dviračiu, kad suaktyvintumėte savo širdies darbą.

Ar medikamentai gali atstatyti širdies veiklą?

Širdies gydytojai dabartiniais laikais yra labai kompetentingi savo srities specialistai. Vilniaus kardiologai geriausiai nusimano savo darbą ir turi pakankamai kompetencijos savo klientams padėti bet kokiomis sąlygomis. Turėdami labai gerą techninę įrangą jie gali atstatyti jūsų širdį, ją sustiprinti medikamentais ar kitomis priemonėmis. Kiekvienais metais širdies ligų problemų vis daugėja, todėl gydytojai labai uoliai ir kruopščiai tiria tokius gyvybinius organus. Jie duoda išskirtinius patarimus, kol dar žmogus nėra susidūręs su rimtomis problemomis, kad užkirstų kelią tykančiai ligai.

Ar Vilniaus kardiologai yra geriausi Lietuvoje?

Vilniaus kardiologai yra labai vertinami. Jie ilgai ir sunkiai mokosi, kad perprastų širdies sandarą. Neretas kardiologas papildomai tęsia studijas ir mokosi. Jie kruopščiai analizuoja kiekvieno paciento būklę, kad galėtų rašyti studijas, duotų patarimus rezidentams bei suteiktų papildomos informacijos savo klientui, kokiais išskirtiniais būdais vengti širdies problemų.

Vilniuje jums padės profesionalus kardiologas – spauskite Unavita nuorodą.

Digital Star agentūra“

Panašios naujienos