Ir aš balsuosiu už Tomą. Balsuok ir tu!

Robertas Bilvinas

Mes pažįstami ir draugaujam labai seniai, draugauja mūsų žmonos ir vaikai. Kartu leidžiame laisvalaikį – žvejyba, laikas gamtoje, kelionės. Net laisvalaikio metu jis nuolat kalba apie ateitį, apie jaunuomenės ir kitų žmonių problemas.

Tomas visada pabrėžia, kad čia nuostabi šalis ir suka galvą, kaip padaryt, kad žmonės neišvažiuotų. Nuolat jaunimui akcentuoja, kad jie turėtų likti ir kurti čia.

Pasitikiu savo draugu – jis visada laikosi duoto žodžio, o jei klysta, geba pripažinti. Gerai žinau jo begalinį stropumą ir atsakomybę atliekant darbus. Jis – mylimiausias mokytojas rajone ištisus metus.

Palaikau ir linkiu jam sėkmės.

…………….

Suteikim šansą!

Kėdainių miesto seniūnaitijų seniūnaičiai (nuotraukoje iš kairės) Ruslanas Linevas, Jovita Mediekšė ir Vytautas Bička

Ruslanas Linevas:

– Balsuosiu už Tomą Bičiūną. Labai seniai jį pažįstu. Jo auklėjami užaugo abu mano vaikai – vienam jau trisdešimt metų, kitam – aštuoniolika. Kartu su Tomu sportavom, kartu žvejojam ir iš kitų apie jį girdžiu tik gerus atsiliepimus.

Palaikykim jauną žmogų. Neturiu nieko prieš Darių Kaminską. Ketverius metus žmogus išbuvo Seime, apčiuopiamų rezultatų nematau, suteikim šansą kitam.

Vytautas Bička:

– Raginu balsuoti už Tomą Bičiūną – gerą, dorą, tolerantišką žmogų, mokytoją, jaunimo puoselėtoją. Jis randa bendrą kalbą ne vien su jaunimu, randa ryšį su bet kokio amžiaus, išsilavinimo ar socialinio sluoksnio žmogumi.

…………….

Kodėl aš balsuosiu už Tomą Bičiūną.

Buvau vienas iš pirmųjų Tomo Bičiūno mokinių. Jau po pirmos jo dėstomos geografijos pamokos supratau, jog Tomas yra išskirtinai entuziastingas ir gebantis puikiai išdėstyti mokomąją medžiagą. Ilgainiui atsiskleisdavo vis naujos Tomo gerosios savybės, tuo pačiu augo mano ir mano bendraamžių pagarba jam.

Šiandien Tomas yra vienas geriausių mano draugų, kuris žavi savo profesionalumu, paprastumu ir patarimais, kai to reikia.

Justas Bezaras

Politinė reklama. Bus sumokėta iš kandidato Tomo Bičiūno specialiosios rinkimų sąskaitos. Užs. Nr. 108.