Mieli Kėdainių krašto žmonės, esu dėkingas už Jūsų pasitikėjimą 1-ojo rinkimų turo metu. Gauti 8.9 % balsų patvirtino, kad mano visuomeninė veikla yra prasminga.

Dalius Serafinas, VU profesorius, partija Kartų solidarumas – Santalka Lietuvai

Jaučiu pareigą ir atsakomybę pradėtus darbus tęsti. Lietuvos tautinės valstybės stiprinimas, socialiai orientuotos žaliosios ekonomikos įgyvendinimas išlieka mano veiklos prioritetu.

Artėjant antrajam rinkimų turui, esu įsitikinęs, kad šiuo metu geriausias kandidatas Lietuvai ir Kėdainiams būtų socialdemokratų atstovas Tomas Bičiūnas.

Jis remiasi Socialdemokratų programa, kuri yra orientuota į darnesnės visuomenės ir ekonomikos stiprinimą. Tapęs Seimo nariu, Tomas Bičiūnas įsipareigojo remti smulkųjį ir vidutinį verslą regionuose, kuris sukuria 4/5 darbo vietų ir sumoka 2/3 verslo mokesčių. Tai reiškia mažesnę bedarbystę, didesnes pajamas ir geresnes viešąsias paslaugas.

Visus kviečiu atvykti ir aktyviai balsuoti sekmadienį, nes nuo jūsų pilietinio aktyvumo priklauso, kokioje Lietuvoje gyvensime ateinančius ketverius metus.

………………….

Kaip kėdainietis ir Laisvės partijos narys noriu pakviesti visus kraštiečius spalio 25 d. paremti Tomą Bičiūną.

Andrius Avižius, kėdainietis, dirbantis euroatlantinėse institucijose

Taip, jis socdemas, o ne liberalas, bet Kėdainiuose klausimas ne apie ideologijas – klausimas, ar pagaliau išsivaduosime iš lukašizmo, feodalizmo ir „reikalų tvarkymo” savo klano / koncerno ribose.

Tomas yra jaunas, šviesus žmogus, mokytojas, kuris galbūt padės perkirsti tą slogų, brežnevinį Gordijaus mazgą, kuris jau daug metų smaugia Kėdainius – šiaip jau išskirtinį, europietišką, Radvilų miestą, kuriame turėtų tarpti laisvė, kūryba, piliečių iniciatyvos ir įvairovė.

Tomai, no pressure, bet visos viltys į tave. 

Politinė reklama. Bus sumokėta iš kandidato Tomo Bičiūno specialiosios rinkimų sąskaitos. Užs. Nr. 100.

Panašios naujienos