Jie balsuos už … (VI)

Seneka yra pasakęs: „Jei nori gyventi sau, gyvenk kitiems.” Būtent toks yra Mokytojas, Tarybos narys – Tomas Bičiūnas.

Gabrielė Pabrinkytė

Kėdainiai vienijasi vieni už daktarą, kiti už Mokytoją, ne tik dalyko Mokytoją, bet ir gyvenimo, nes norint gyventi sau, turi gyventi kitiems.

Kiekvienas žmogus yra skirtingas. Su savitomis idėjomis, politinėmis pažiūromis. Skirtingais norais ir įpročiais.

Tačiau žiūrint į ateitį, reikia mąstyti plačiau. Ir balsuoti už jaunus, veržlius, protingus kandidatus. Kurie mato pasaulį kitaip. Kurie galės prisidėti savo idėjomis ir darbais prie geresnės ateities. Balsuoti už tuos, kurie žino ką daro. Būtent toks yra Tomas Bičiūnas.

Todėl II ture kviečiu balsuoti už ateitį! Už ne siūlomus STEBUKLUS, o už tikrus darbus! Kviečiu balsuoti už Tomą Bičiūną!

Labai Jus palaikau. Ir gerbiu už drąsius ir pozityvius žingsnius. Tikiu, kad būsit puikus Seimo narys, kuris supranta ir nori geresnės ateities.

……………………

Politinis pavasaris spalio mėnesį! Kėdainiuose politinė žiema jau labai ilgą laiką. Tačiau tik mūsų krašto žmonių dėka pirmieji ledai pajudėjo.

Karolis Galvelė

Turime rimtą, tikrą, tikiuosi, garbingą politinę kovą. Kurioje mano favoritas yra Tomas Bičiūnas. Mano mokytojas, o buvusių mokytojų nebūna, bei geras mano draugas.

Todėl visus, nesvarbu kokios jūsų politinės pažiūros kviečiu balsuoti tik už Bičiūną. Nes esu tikras, kad jo pergalė į Kėdainių politinę areną atneš ne tik pavasarį, bet ir amžiną vasarą.

………………

Jei Tau rūpi žmogiškumas, jei Tau rūpi švietimas, jei Tau rūpi saugus, patogus, kokybiškas gyvenimas kiekvienam žmogui kiekviename regione – ateik balsuoti už kėdainiškį Tomą.

Dovilė Šakalienė

LR Seimo narė

Dvidešimt metų mokytoju dirbantis bičiulis Tomas ne tik kaip nuluptą pažįsta švietimo sistemą, visuomet ištiesia pagalbos ranką, bet ir niekada nepasiduoda.

Tomai, mes su Tavim.
P. S. Čia yra teoriškai politinė reklama, o praktiškai – bičiuliškas, nuoširdus, neatlygintinas palaikymas

Politinė reklama. Bus sumokėta iš kandidato Tomo Bičiūno specialiosios rinkimų sąskaitos. Užs. Nr. 103.