Keičiasi telefono numeris, kuriuo koronavirusu susirgę kėdainiečiai gali kreiptis dėl pavėžėjimo paslaugų į savivaldybę.

Nuo gruodžio 10 dienos pavėžėjimo klausimais reikia kreiptis telefono numeriu 8 645 04643, į savivaldybės administracijos vyr. specialistę mobilizacijai ir civilinei saugai Janiną Ladygienę, nuo 8 iki 17 val.

Primename, kad savivaldybės administracija yra įpareigota teikti pavėžėjimo paslaugas koronavirusu sergantiems arba įtariama, kad sergantiems kraštiečiams, kurie neturi kitos galimybės nuvykti į mobilų koronaviruso patikros punktą.

Taip pat savivaldybės administracija turi užtikrinti asmenų, sergančių COVID-19  (koronaviruso infekcija), kurie išrašomi iš ligoninių tęsti gydymo ambulatoriškai, transportavimą į šių asmenų namus ar kitą gyvenamąją vietą, jeigu šie žmonės neturi galimybės grįžti savo ar artimųjų transportu.

Tai įpareigoja laikinai einančio sveikatos apsaugos ministro pareigas – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimas.

Pasak Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorės Danguolės Avižiuvienės, savivaldybės transportu iki gruodžio 9 dienos pervežti 242 rajono gyventojai. Poreikis didelis: gruodžio 9 dieną į Kėdainių mobilų punktą pavežti 7 asmenys, į Karščiavimo kliniką – 5, iš Kauno klinikinės ligoninės parvežta  ir Kėdainių priėmimo skyriaus parvežta po vieną žmogų.

Savivaldybė taip pat informuoja, kad saviizoliacijos klausimais ir toliau reikia kreiptis tel. 8 685 77 249, kedainiai.biuras@yahoo.com (Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, koordinatorė D. Avižiuvienė), nuo 8 iki 17 val.

Dėl pagalbos namuose ir laikinojo apgyvendinimo įstaigose izoliuotiems asmenims kreipkitės į Kėdainių bendruomenės socialinį centrą, tel. 8 655 64 322.

(A. Barzdžiaus nuotr.)