Burnos higienistas jūsų klausia: ar kruopščiai prižiūrėti dantis? Jūs, be abejonės, atsakote: taip. Jeigu jūs meluojate, jis tai puikiai žino, nes susikaupusios apnašos parodo, kaip kruopščiai prižiūrėti dantis.

Nuo pačios vaikystės vaikams į galvą yra kalama valytis dantis. Deja, bet niekas neklauso, po to senatvėje susiduria su baisiomis pasekmėmis. Senyvo amžiaus žmonės yra be dantų, jų pensija yra maža, jie ne visada išgali džiaugtis gražia šypsena, nes jos jau nebeturi. Apie implantus tokie žmonės tegali tik pasvajoti.

Tada iš paskutiniųjų santaupų jie bando pasirinkti geriausią alternatyvą, kuri galėtų patenkinti jų lūkesčius. Todėl neretas senyvo amžiaus žmogus todėl, kad negali implantuotis dantų, pasirenka senus gerus patikimus protezus, kurie bent jau gali užtikrinti šiokius tokius poreikius.

Protezavimas-implantavimas

Kiekvienais metais dantų protezai tampa populiarūs kaip alternatyva. Žmonės už mažesnę sumą dedasi dantų protezus ir iš dalies džiaugiasi gyvenimu. Tai nėra blogas sprendimas, tiesiog kiekvienas žmogus renkasi pagal savo išgales. Žinome, jog bet koks sprendimo būdas yra labai geras, jei tik jis išsprendžia jūsų problemą.

Dabartiniais laikais ir dėl medicinos pažangos dantų protezai gali būti lygiai tokie pat tobuli, kokybiški ir gražūs ir ne ką mažiau skirtis nuo implantų. Dabartinėmis technologijomis dantų protezai atrodo tikri tarsi jūsų pačių burnos dantys. Nors iš esmės reikia laiko, kol yra priprantama, nes tai svetimkūnis jūsų burnoje.

Dantų protezai yra pagaminti iš įvairių medžiagų, turi gana solidžią baltą dantų spalvą. Iš esmės kartais yra net sunku atskirti, ar tai tikri dantys ar protezai. Žmonės, pamatę tokių žmonių protezus, kartais nesupranta ir mano, jog jie vis dar turi savus dantis, ir sako, kokia jų graži šypsena.

Dantų protezai gali pakelti pasitikėjimą savimi, nes bedantystė kelia gėdos jausmą, stinga pasitikėjimo, negalima šypsotis aplinkiniams. O senyvo amžiaus žmonės visi nori būti gražūs ir sveiki. Jei jie netenka dantų, tenka pasirinkti protezus. Tai, be abejonės, yra geriau, nei būti be dantų.

Kaip ir kiekvienus dantis, taip ir protezus reikia prižiūrėti. Skirtumas tik tas, jog jie yra įdedami ir išimami, nors iš esmės priežiūra niekuo nesiskiria nuo įprastų dantų valymo. Priežiūra yra gana paprasta: kiekvieną vakarą dantis reikia išsiimti ir kruopščiai nuvalyti dantų šepetėliu. Kaip ir ant tikrų dantų ant protezų kaupiasi apnašos ir maisto produktai. Reguliarus protezų valymas prailgina tarnavimo laiką.

Mūsų specialistai sako, kad ir su protezais galite džiaugtis gyvenimo teikiamais malonumais, puikia šypsena, mėgautis įvairiais patiekalais, labai pasitikėti savimi.

Digital Star agentūra“

Panašios naujienos