Praėjusią savaitę įvykusiame Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) posėdyje nebuvo priimti galutiniai sprendimai dėl galimų Darbo partijos lyderio Viktoro Uspaskicho ir kandidato Dariaus Kaminsko Rinkimų įstatymo pažeidimų Kėdainių rinkimų apygardoje.

Nors abu klausimai – Kėdainių apygardos Nr. 43 rinkimų komisijos dar rugpjūčio 20 d. priimti sprendimai – buvo įtraukti į VRK posėdžio darbotvarkę, tačiau verdikto, patvirtinančio ar paneigiančio kėdainiečių komisijos išvadas, nėra.

VRK turėjo priimti galutinius sprendimus dėl Kėdainių ARK išvadų, kad Darbo partija nepapirkinėjo rinkėjų, tačiau vykdė paslėptą politinę reklamą per nemokamų ledų dalijimą Kėdainiuose, o D. Kaminskas papirkinėjo rinkėjus dalindamas dovanas Sangailų ir Beržų bendruomenėse.

Komisija suabejojo kolegų išvada

VRK nariai suabejojo Kėdainių ARK išvada, kad organizuojant nemokamų ledų dalybas rinkiminiu laikotarpiu, nebuvo bandoma papirkti rinkėjus. Todėl VRK pavedė Kėdainių komisijai atlikti papildomą tyrimą.

Kandidatą nustebino komisijos sprendimas

Dėl D. Kaminsko pažeidimo, galimai siekiant papirkti rinkėjus, dovanojant dovanas Sangailų ir Beržų bendruomenėse, sprendimo priėmimas atidėtas.

Kodėl prieš pat posėdį nuspręsta atidėti klausimo svarstymą, nors jis buvo įtrauktas į posėdžio darbotvarkę?

„Kandidatas savo prašyme nurodė, kad nori asmeniškai dalyvauti VRK posėdyje, o dėl didelio užimtumo neturi galimybių pakeisti savo iš anksto suplanuotos darbotvarkės, todėl paprašė su juo susijusį klausimą svarstyti VRK posėdyje po 2020 m. rugsėjo 7 d.“ – „Kėdainių mugei“ paaiškino VRK.

Tačiau D. Kaminskas, paklaustas kokie ypač svarbūs reikalai sutrukdė jam dalyvauti VRK posėdyje, atsakė, jog jį patį nustebino komisijos sprendimas atidėti svarstymą. Pasak kandidato, jis buvo pasiruošęs dalyvauti VRK posėdyje nuotoliniu būdu, turėjo prisijungimo kodą. D. Kaminskas patikino, jog kitame posėdyje jis galėsiantis dalyvauti.

Panašios naujienos

16 Responses

 1. Asta

  Čia kaip ir su įmonėmis, įsikūrusiomis Skonglio 23A,kurios nemokėjo komunalinių mokesčių ,srendimo priėmimas tempiamas kaip guma. Užkniso juodai ta dp ir tas partneris. Labai išmintinga kartais apsimesti kvailiu.Sėkmės taip ir toliau.Šlykščiau nebūna.

  Atsakyti
  • Asta

   Ką čia meluoti? Juk buvo rašyta,, Kėdainių mugėje“, kad nemokėjo komunalinių mokesčių. Už juos sumokėjo seniūnija. Dar net sumažino sąskaitas. Kas dar tau negerai.? Į Kontrolės komiteto posėdį nesugeba ateiti dvi tarybos narės. Viskam savas laikas. Šitoms irgi.

   Atsakyti
 2. Saga

  Baisu, ksip meluoja Kaminskas, matomai mokytoja- patarėja ,,puikiai,, dirba, žmones nerinkit tokiû apsimelavusių iš skandalų neišeinančių

  Atsakyti
 3. Rimantas

  Aš nežinau kaip dar tokius šventa žemė nešioja. Jeigu dp aferistai papuls į Seimą bus pasaulio pabaiga. Vien pažiūrėjus į juo šlykštu darosi. Vienas grynas žiurkėnas. Kaminskas savarankiškai savę išsikėlęs, o remiamas darbo partijos. Kaip galima parsiduoti,, juodosios buhalterijos“specialistams.Samdytas politikas… Ima siaubas. O apie šitą patarėją… kas dar gali būti baisiau kėdainiečiams. Apgailėtina persona.

  Atsakyti
 4. Roma

  Gerai, kad yra Liberalų sąjūdžio kandidatė Vilmutė.Vien tik dėl jos eisiu balsuoti. Tai šviesos spindulėlis visame šitame purviname reikale. Kuo didžiausios sėkmės.Liberalų sąjūdis tai-vienintelė partija, kurios kandidatai sureitinguoti nesikišant partijos vadovybei.
  Dar Andrius Navickas-doras, aukštos kultūros, išsimokslinęs žmogus. Manau bus balsuojančių už šį kandidatą į Seimą. Tautos atstovybėje turi būti štai tokie žmonės, o ne visokie perėjunai, parsidavėliai, buvę, eks…
  Susiję su boltikais, lošėjai, Rusijai lojalūs,, vokelių,, ekspertai“

  Atsakyti
 5. Lina

  ,, Kodėl raginu balsuoti už A. NAVICKĄ?
  Tai žmogus gebantis kviesti žmones dialogui. Ir dar-tikrai žinau, kad jam rūpi tiek Kėdainių kraštas, tiek čia gyvenantys žmonės. Visi žmonės, ne vien tie, kurie susiję su,, teisinga“verslo grupe. „

  Atsakyti
  • Monika

   Tai kad A.Navickas tik miega plenarinių posėdžių metu ir miegodamas krapšto savo spuogus ant veido. Ką miegodamas jis gali nuveikti Kėdainių labui? Pirmiausia, jam sveikatą reikia taisyti, o ne brautis į Seimą.

   Atsakyti
 6. Renatas

  Naivu tikėti pažadais, kad išrinkus vieną ar kitą,, savą“asmenį bus išasfaltuota dešimtmečius dulkanti jūsų gatvė ar suremontuota kažkuri konkreti mokykla-ne Seimo narių darbas,, valstybinių lygiu“ rūpintis konkrečių objektų statyba ar remontu. Seimo nariai privalo veikti
  VISŲ LIETUVOS ŽMONIŲ LABUI!!!

  Atsakyti
 7. Vidmantas

  Džiaugiuosi, kad Andrius Navickas vėl kandidatuoja Kėdainių krašte.
  Jei pasirinktumėte jį savo atstovu, tai reikštų padorios politikos ir europietiškos politinės kultūros stiprėjimą Kėdainiuose.

  Atsakyti
 8. Algimantas

  Man svarbiausia ne tai,ką politikai kalba, žada, bet tai, ar galima tuo žmogumi pasitikėti, ar ne?
  Todėl visus Kėdainių krašto gyventojus raginu rinktis žmogų, kuris jau įrodė, kad sugeba įsiklausyti į kitus ir tuščiai niekada nešvaisto pažadų

  Atsakyti
  • Vytia

   Tik nenusišnekekit, Kaminskas rajonui nieko nepadarė, paimkit Jonavos’ Raseinių rajonus, tai jis visiškai neišpešė pinigelių, gal tik Nijoles stadionui ir mokyklai, Nijolei tai miesto stadionas nebloga lesyklėlė, manau puikiai jin prisimena šią istoriją, turėtų būti nevisiškai smagu, jin tą puikiai supranta.Žmones atiduokite balsą Vilmai, jin tikrai nesusitepusi, neturi 3butų Vilniuje, kaip KaminskasŽmones, būkite budrūs, nerinkite darbo partijos pakaliko ir Naujokienes įranki daktarėlį.

   Atsakyti
 9. Na

  Kam dar neaišku? Jau net ir arkliui aišku, kad ledų dalybos grynas rinkėjų papirkinėjimas.Ir nereikia čia Kėdainių ARK -jai laikyti žmones kvailiais.

  Atsakyti
 10. Ivanas

  Tai faktas, kad papirkimas rinkėjų. Iš uspaskio gausi katės šūdo, jei jis nematys naudos. Bet šitiems VRK,, asams“ Vilniuje turbūt vienas smegenų pusrutulis neperėmė kito pusrutulio darbo, kai šis negalėjo funkcionuoti, todėl ir priėmė tokį,, sprendimą“.
  Mat Kėdainiuose dirba komisija, kuri daugiau neturi ko daryti tik tirti papildomai darbą parcijas šlykščius darbelius. Kas už tokius,, žąsinus“ balsuos man nedaeina. Tai taip, visi grūdai, krekenavos, partneriai, rinkos, nijolyte, žentelis ir visi kiti išverstaskūriai. Kad juos š*kančius sutrauktų.

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.