Kėdainių Liaudies g. 17 žemės sklype ketinusi statyti atvirą savitarnos automobilių plovyklą, UAB „Plaunu” savivaldybės merui, administracijos direktoriui ir tarybai atsiuntė prašymą svarstyti klausimą dėl šio sklypo išpirkimo.

Už 391,6 arų komercinės paskirties sklypą prašoma 98 tūkstančių eurų (+ PVM 21 proc.).

Tarybos narių pasiūlymas savivaldybei iš UAB „Plaunu” nupirkti sklypą Liaudies g. 17 ir įkurti jame parką nuskambėjo praėjusiame tarybos posėdyje priėmus sprendimą, apribojusį verslininkams galimybę įrengti šioje vietoje suplanuotą automobilių plovyklą.

Primename, kad savivaldybės taryba priėmė sprendimą nustatyti ne mažesnį kaip 50 metrų atstumą nuo paslaugų paskirties statinių – plovyklų (atviro tipo) iki gyvenamosios paskirties pastatų sklypų ribos, o jei sklypas nesuformuotas – iki gyvenamosios paskirties pastatų. Toks sprendimas buvo priimtas atsižvelgus į Liaudies ir Chemikų gatvių gyventojų prašymus.

Atvirą savitarnos automobilių plovyklą planavusių statyti UAB „Plaunu“ atstovų teigimu, laikantis savivaldybės tarybos patvirtinto reikalavimo, jų įsigytame sklype Liaudies g. 17 neužtektų vietos pastatyti suplanuotą statinį. O sklypą verslininkai įsigiję tik gavę Kėdainių savivaldybės patvirtinimą, kad jame galima įrengti automobilių plovyklą.

Artimiausias Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdis įvyks liepos 1 d.