Pirmadienį grupė Kėdainių rajono tarybos narių pateikė prašymą Kėdainių rajono merui Valentinui Tamuliui, prašydami skubos tvarka sušaukti nuotolinį Kėdainių rajono savivaldybės Tarybos posėdį.


Skubiai, jau trečiadienį, balandžio 29 d., posėdį sušaukti prašoma inicijuojant svarstyti klausimą dėl darbo grupės sudarymo.

Laikinoji darbo grupė turinti įvertinti UAB ,,Kėdainių vandenys“ bei Kėdainių rajono savivaldybės vadovų bei atsakingų darbuotojų veiksmus.

Tarybos nariai siūlo sudaryti laikinąją darbo grupę iš keturių asmenų – po vieną iš kiekvienos Kėdainių rajono savivaldybės taryboje veikiančios frakcijos, tarybos narių grupės.

Laikinoji darbo grupė vertinimo išvadas Kėdainių rajono savivaldybės tarybos nariams pateiktų per 20 darbo dienų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2 komentarai

  1. Virginija

    Šaunuoliai tarybos nariai.Reikia ištirti iš tikro, o ne kirsti galvą direktoriui, neišaiškinus kas visdėlto kaltas.Kas atsakys už išdalinto vandens užmokėtus pinigus?Ar meras ar Kacevičius, ar Aukštikalnis , ar vandenų direktorius .?.Reikalaujame tiesos, o ne Lifosos tyrimų.Kažkaip keista su ta Lifosa, kai tik kas netenka valdžios, laikinai priima Lifosa, kaip antai ten dirbo Naujokienė, kai ją neišrinko mere.Kai už kuro pylimą į savo mašiną už savivaldybės pinigus, atsistatydino Gailiūnas, Lifosa priėmė ir t. T.Žentelis Nijolės irgi farmacininkas dirbo Lifosoje, kuri gamina trąšas, o ne vaistus.Nuo kada Lifosos tyrimai mums priimami, kaip pavyzdys , gal būt, vagie kepurė dega.Lauksime posėdžio transliacijos!

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.