Inirtingai priešinęsi tarybos narės siūlymui tiesiogiai internetu transliuoti ne tik savivaldybės tarybos posėdžius, bet ir prieš juos vykstančius komitetų posėdžius, valdantieji staiga nusileido.

Vakar, pirmadienį pranešė, kad vis dėlto šiandien ir rytoj internetu bus galima stebėti nuotoliniu būdu vyksiančius Kėdainių rajono tarybos komitetų posėdžius, kuriuose vyksta pagrindinės diskusijos.

Komitetų posėdžiai vyks:

gegužės 26 dieną, antradienį, 8:15 val. – Kaimo reikalų ir aplinkosaugos bei Verslo ir ūkio jungtinis komitetų posėdis; 14:15 val. – Švietimo ir kultūros komiteto posėdis;

gegužės 27 dieną, trečiadienį, 8:15 val. – Sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis; 13:15 val. – Ekonomikos ir biudžeto komiteto posėdis.

Komitetų posėdžiai bus transliuojami “Youtube” kanalu. Juos galės stebėti visi gyventojai, nuoroda, kaip ir tarybos posėdžių, bus skelbiama Kėdainių rajono savivaldybės interneto svetainėje, naujienų skiltyje, posėdžiui prasidėjus.

Penktadienį, gegužės 29 d. įvyksiančio Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkė – antradienio, gegužės 26 d., laikraštyje „Kėdainių mugė”.