Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyrius vėl organizuoja virtualų šeimų konkursą „Širdies daina 2022“ ir kviečia jame dalyvauti ne tik Kėdainių, bet ir visos Lietuvos žmones.

Toks konkursas pirmą kartą surengtas pernai, kai šalyje dėl pandemijos nebuvo galima rengti pasirodymų gyvai. Kadangi tada žmonės daugiau buvo namuose ir turėjo laisvo laiko, virtualus konkursas sulaukė susidomėjimo. Tąsyk į kvietimą dalyvauti atsiliepė Alytaus, Anykščių, Ukmergės, Jonavos ir kitų šalies vietovių gyventojai, kuriems daina yra artima širdžiai. Nuspręsta konkursą pakartoti šiemet.

Pasak Kalnaberžės skyriaus vadovės Daivos Danauskienės, virtualiame konkurse, skirtame Nepriklausomybės dienai paminėti, gali dalyvauti šeimyniniai duetai ir ansambliai, kuriuos gali sudaryti tėvai su vaikais ar seneliai su anūkais, sutuoktiniai, ar net kelios šeimos kartos. Jei būtų filmuojami jaunesni nei 16 metų vaikai, o pasirodyme nedalyvautų jų tėvai, reikėtų atsiųsti raštišką tėvų sutikimą. Jei pažįstate gražiai dainuojančių šeimų, paraginkite išbandyti savo jėgas šiame respublikiniame virtualiame konkurse.

Konkurso dalyviai turi atlikti vieną kūrinį tėvynės tema. Galima dainuoti a cappella, akomponuojant gyvai, naudojant minusinę fonogramą arba gali būti naudojamas instrumentinis kūrinys. Prie kūrinio reikia užrašyti autorius ir atlikėjus.
Jūsų nufilmuotų koncertinių pasirodymų laukiama el. p. kkckalnaberze@gmail.com iki vasario 12 d.

Dalyvius vertins specialiai sudaryta komisija, kuri atsižvelgs į muzikalumą, originalumą, kūrinio atlikimo kultūrą.
Pasirodymus planuojama viešinti Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyriaus Facebook paskyroje.

Konkurso nugalėtojai bus paskelbti Vasario 16-ąją. Jų laukia prizai.